عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كل العرب: مبارك وارد اسرائيل شده است

كل العرب: مبارك وارد اسرائيل شده است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:04 ب.ظ

89/11/27 - 12:54
شماره:8911270744
كل العرب: مبارك وارد اسرائيل شده است

خبرگزاري فارس: يك روزنامه چاپ اراضي عرب 48 اعلام كرد كه شواهدي در دست دارد كه نشان مي‌دهند رئيس‌جمهور مخلوع مصر ديروز وارد يكي از هتل‌هاي شهر اسرائيلي "ايلات " شده است.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه "كل العرب " كه در اراضي اشغال شده فلسطين در سال 1948 چاپ و منتشر مي‌شود، "حسني مبارك " رئيس‌جمهور مخلوع مصر هم‌اكنون در شهر اسرائيلي "ايلات " حضور دارد و به همراه خانواده‌اش در يكي از هتل‌هاي بسيار خوب اين شهر اقامت گزيده‌ است.پايگاه اينترنتي اين روزنامه، عصر ديروز نوشت كه چند ساعت پيش يك بالگرد مبارك و همراهانش را به اين هتل در ايلات منتقل كرده است و تعداد زيادي اين بالگرد را كه در حياط هتل مذكور فرود آمده، ديده‌اند.يك شاهد عيني كه خواست نامش فاش نشود در اين‌باره گفت كه در نزديكي يكي از هتل‌هاي درجه يك اين شهر سياحتي تحركات مشكوكي را ديده است و تعداد زيادي از نيروهاي امنيتي اسرائيل دور تا دور اين هتل را محاصره كرده بودند و كسي نمي‌توانست به آنها نزديك شود.در ادامه اين خبر آمده است كه شاهد عيني مذكور اسم اين هتل را فاش كرده است اما به دلايل مختلف اسم آن در تحريريه كل‌العرب محفوظ است. وي افزود: زماني كه خواستم به اين هتل نزديك شوم نيروهاي امنيت اسرائيلي از من خواستند تا فورا آنجا را ترك كنم و هيچ ‌سوالي درباره اين هتل نپرسم. اما من با يكي از دوستان كه در هتل كار مي‌كند، تماس گرفتم كه او گفت مبارك در هتل است و نمي‌تواند بيش از اين توضيحي بدهد.اين روزنامه در ادامه نوشت: يكي از خبرنگاران ما با هتل مذكور تماس گرفت تا از صحت اين خبر آگاه شود و سخنگوي رسمي آن در اين‌باره پاسخ دهد. پس از تماس كارمند بخش ارتباطات تلفن را به خط يك كارمند ديگر متصل كرد وي نيز زماني كه از دليل اين تماس آگاه شد، به خبرنگار ما گفت كه چند دقيقه منتظر بماند اما پس از 5 دقيقه شماره تلفن روزنامه را از خبرنگار ما خواست و گفت كه سخنگوي رسمي هتل خود با روزنامه تماس خواهد گرفت اما تاكنون هيچ‌كس تماسي با اين روزنامه نگرفته است.

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها