عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

طلاب و روحانيون شيعه و اهل سنت كرمانشاه خواستار محاكمه فتنه‌گران شدند

طلاب و روحانيون شيعه و اهل سنت كرمانشاه خواستار محاكمه فتنه‌گران شدند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:05 ب.ظ

 گروه استانها / حوزه کرمانشاه

89/11/27 - 19:17
شماره:8911271457
 
در حركتي خودجوش
طلاب و روحانيون شيعه و اهل سنت كرمانشاه خواستار محاكمه فتنه‌گران شدند

خبرگزاري فارس: طلاب، مدرسين و روحانيون شيعه و اهل سنت استان كرمانشاه عصر امروز در حركتي خودجوش در حاشيه برگزاري همايش بزرگ وحدت اسلامي شيعه و اهل سنت استان با سردادن شعارهايي خواستار محاكمه فتنه‌گران شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمانشاه در اين حركت كه عصر امروز با حضور بالغ بر 500 نفر از طلاب، روحانيون و مدرسين حوزه‌هاي علميه شيعه و اهل سنت استان برگزار شد، معترضين با دردست داشتن پلاكاردها و نوشته‌هايي اقدام به سردادن شعارهايي عليه كروبي و موسوي كرده و خواهان اعدام آنها شدند. 
معترضين كرمانشاه درحالي كه شعار مي‌دادند: اي رهبر آزاده آماده‌ايم آماده، مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر منافق، سكوت هر مسلمان خيانت است به قرآن، اي رهبر آزاده آماده‌ايم آماده، حرف ما يك كلام، محاكمه والسلام، موسوي و كروبي اعدام بايد گردند، مرگ بر فتنه‌گر انزجار خود را از اقدامات اخير فتنه‌گران در به شهادت رساندن دو جوان كه يكي از آنها از اهالي شهرستان پاوه در استان كرمانشاه است اعلام كرده و خواستار محاكمه و اشد مجازات براي سران فتنه شدند. 
طلاب و مدرسين حوزه‌هاي علميه و مدارس علوم ديني شيعه و اهل سنت استان كرمانشاه همچنين با امضاي طوماري ده‌ متري ضمن تجديد بيعت مجدد با آرمان‌هاي امام راحل(ره) و شهداي گرانقدر بر تبعيت محض خود از ولايت فقيه تاكيد كرده و با محكوم كردن حركات آشوبگران در 25 بهمن و به شهادت رساندن هموطنان بي‌گناه، خواهان برخورد شديد مقامات قضايي با عاملان اين حادثه و سران فتنه شدند. 
طلاب مدارس كرمانشاه همچنين با نگارش پلاكاردها و نوشته‌هايي بر ادامه راه شهيدان سرافراز اسلام و انقلاب تاكيد كردند و وحدت در جامعه اسلامي را خواستار شدند. 
انتهاي پيام/ز 

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

mosaferakherat

mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان
دسترسی سریع به انجمن ها