عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌و‌آله: فرزند هفت سال سروَر، هفت سال فرمانبردار و هفت سال وزیر است. مکارم الاخلاق، ص222

مردم بحرين ميدان "اللؤلؤه " را به ميدان "التحرير " تغيير دادند

مردم بحرين ميدان "اللؤلؤه " را به ميدان "التحرير " تغيير دادند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:05 ب.ظ

89/11/27 - 13:10
شماره:8911270807
با تاكيد بر ادامه مبارزه خود؛
مردم بحرين ميدان "اللؤلؤه " را به ميدان "التحرير " تغيير دادند

خبرگزاري فارس: به دنبال انقلاب‌هاي تونس و مصر، بحريني‌ها نيز با تاكيد بر ادامه تظاهرات خود براي سرنگوني رژيم حاكم، در اقدامي نمادين نام ميدان " اللؤلؤه " در منامه را به ميدان "التحرير " تغيير دادند.

به گزارش فارس، "يونس الموسوي " عضو انجمن عمل اسلامي بحرين در گفت‌وگو با شبكه خبري العالم اعلام كرد: اعتراض‌ها در بحرين تا تحقق همه خواسته‌هاي مشروع مردم ادامه خواهد يافت.

تظاهرات مسالمت‌آميز در بحرين از دوشنبه گذشته (25 بهمن) آغاز و به دنبال خشونت پليس عليه تظاهركنندگان و كشته شدن يك تظاهرات كننده و زخمي شدن تعدادي ديگر وارد مراحل جديدي شد.

الموسوي اظهار داشت: مراحل ابتدايي يك انقلاب واقعي مانند انقلابي كه در تونس و مصر روي داد، در بحرين آغاز شده است.

وي افزود: آنچه اكنون در بحرين روي مي‌دهد، نشانه خشم و غضب مردم است كه اعتراض‌هاي خود را ابتدا با راهپيمايي آغاز كردند و اين راهپيمايي‌ها اكنون به تظاهرات گسترده تبديل شده است.

الموسوي تصريح كرد: تظاهرات‌كنندگان با الهام از نام ميدان التحرير در قاهره كه تظاهرات مردم درآن جا به سرنگوني رژيم مبارك منجر شد، نام ميدان " اللؤلؤه " در منامه پايتخت بحرين را به ميدان التحرير تغيير دادند.

به گفته وي، اقدام روز گذشته (سه شنبه) معترضان در نصب چادرهايي در ميدان اللؤلؤه نشان دهنده تصميم آنان براي ادامه ماندن در اين ميدان تا تحقق خواسته‌هايشان و بيانگر اين است كه خواسته‌هاي آنان از دعوت به اصلاحات به دعوت به سرنگوني رژيم تبديل شده است.
انتهاي پيام/++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 259801
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها