عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

مصر انتقال دوباره گاز به رژيم صهيونيستي را به تعويق انداخت

مصر انتقال دوباره گاز به رژيم صهيونيستي را به تعويق انداخت
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:09 ب.ظ

89/11/27 - 14:52
شماره:8911270969
مصر انتقال دوباره گاز به رژيم صهيونيستي را به تعويق انداخت

خبرگزاري فارس: منابع صهيونيست اعلام كردند كه قرار بود از فردا انتقال گاز مصر به سرزمين اشغالي ازسر گرفته شود اما مصر ازسرگيري آن را تا زمان نامعلومي به تعويق انداخت.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه صهيونيستي "يديعوت آحارونوت "، مسئولان مصري اعلام كرده بودند كه از فردا انتقال گاز به رژيم صهيونيستي، از سرگرفته خواهد شد اما همين مسئولان بار ديگر اعلام كردند كه ازسرگيري انتقال گاز تا زمان نامعلومي به تعويق افتاده است.
حدود دو هفته پيش به دنبال اعتراض‌هاي مردمي عليه سياست‌هاي دولت "حسني مبارك " انفجاري در خط لوله انتقال گاز مصر به رژيم صهيونيستي رخ داد و باعث قطع آن شد.

بر اساس اين گزارش شركت " EMG " مصر كه گاز طبيعي اين كشور را به رژيم صهيونيستي انتقال مي‌دهد، اعلام كرده است كه ازسرگيري انتقال گاز تا اطلاع ثانوي به تعويق افتاده است.
اين روزنامه همچنين به خسارت‌هاي وارده به رژيم صهيونيستي به دليل قطع گاز اشاره كرد و نوشت كه شركت برق كه 45درصد فعاليت‌هاي آن به گاز مصر وابسته است، خسارت‌هايي متحمل شده است.

يديعوت آحارونوت همچنين به درخواست جوانان انقلابي مصر از شوراي نظامي اين كشور مبني بر توقف تجهيز اسرائيل به گاز مصري اشاره كرد و نوشت كه در صورت تحقق اين درخواست خسارت‌هاي زيادي به اسرائيل وارد خواهد آمد.
انتهاي پيام/ي*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 284709
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها