عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مبارك درصدد ضبط صوتي خاطرات غافلگيركننده خود است

مبارك درصدد ضبط صوتي خاطرات غافلگيركننده خود است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:10 ب.ظ

89/11/27 - 14:54
شماره:8911271023
روزنامه المصري اليوم:
مبارك درصدد ضبط صوتي خاطرات غافلگيركننده خود است

خبرگزاري فارس: روزنامه المصري اليوم نوشت مبارك از بيماري سرطان پانكراس رنج مي‌برد و حالش روز به روز وخيم‌تر مي‌شود اما در صورت امكان قصد كامل كردن ضبط صوتي خاطرات غافلگيركننده‌اش را دارد.

به گزارش فارس، روزنامه "المصري اليوم " امروز به نقل از منابع آگاه آورده است مبارك قصد دارد تاليف كتاب خاطراتش را ادامه دهد اما اين تصميم خود را تا بهتر شدن حالش به تعويق انداخته است.

اين منابع گفتند اين خاطرات شامل موضوعاتي بسيار غافلگير كننده به ويژه از پنج سال اخير حكومتش خواهد بود.
منابع مذكور تاكيد كرد مبارك در برهه اخير ضبط صوتي خاطراتش را آغاز كرده بود اما با سقوط نظام، موفق به تكميل آن نشده بود.

المصري اليوم به نقل از يك منبع مركز پزشكي بين‌المللي قاهره وابسته به نيروهاي مسلح نيز آورده است مبارك از بيماري سرطان پانكراس و نه مثانه رنج مي‌برد.

اين منبع تاكيد كرد پزشكان آلماني كه عمل جراحي روي مبارك روي مبارك را انجام داده‌اند با مركز پزشكي بين‌المللي قاهره در ارتباط بودند و قرار بود عمل مبارك در اين مركز انجام شود اما پزشك آلماني پس از بازديد از اين مركز منصرف شد و خواست كه مبارك در آلمان تحت درمان قرار گيرد.

منبع مذكور گفت: "سوزان مبارك "، همسر ديكتاتور سابق مصر نيز از سرطان خون رنج مي‌برد و تاكنون چند بار تحت عمل جراحي در خارج از كشور و همچنين در مركز جهاني قرار گرفته است.

اين منابع همچنين ادعا كردند كه مبارك تاكنون پيشنهاد چهار تن از سران عرب براي پناهندگي دركشورهايشان را رد و تاكيد كرده است كه مي‌خواهد در خاك مصر بميرد.
روزنامه المصري اليوم نوشت مبارك به همراه فرزندش "علاء " در شرم الشيخ به سر مي‌برد و حالش روز به روز وخيم‌تر مي‌شود.
انتهاي پيام/ي

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286860
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها