عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تجمع 8 هزار نفري دانشجويان و دانش‌آموزان عليه سران فتنه

تجمع 8 هزار نفري دانشجويان و دانش‌آموزان عليه سران فتنه
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:16 ب.ظ

 گروه دانشگاه / حوزه سياسي

89/11/27 - 19:55
شماره:8911271537
 
فردا در منطقه عملياتي شلمچه برگزار مي شود؛
تجمع 8 هزار نفري دانشجويان و دانش‌آموزان عليه سران فتنه

خبرگزاري فارس: 8 هزار دانشجو و دانش‌آموز شركت‌كننده در اردوي راهيان‌نور و بازديد از مناطق عملياتي دوران دفاع مقدس با حضور در منطقه عملياتي شلمچه عليه سران فتنه تجمع مي‌كنند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، 8 هزار تن از دانشجويان و دانش‌آموزاني كه در اردوي راهيا‌نور و بازديد از مناطق عملياتي دوران دفاع مقدس شركت كرده‌اند، به دليل اينكه موفق نشدند امروز در مراسم تشييع پيكر پاك دانشجوي بسيجي شهيد "صانع ژاله " شركت كنند، ساعت 11 فردا پنجشنبه 28 بهمن با حضور در منطقه عملياتي شلمچه به صورت يكپارچه بر عليه سران فتنه تجمع و شعار سر خواهند داد. 

همچنين سازمان اردويي، راهيان‌نور و گردشگري بسيج با صدور بيانيه‌اي اغتشاشات 25 بهمن در تهران را محكوم كردند. 

متن كامل اين بيانيه به شرح ذيل است: 

درست در هنگامي كه تمام ملت‌هاي منطقه بر ضد حكام ديكتاتورشان به خيابان‌ها آمده بودند و يك به يك به دنبال ساقط كردن نظام‌هاي فاسدشان بودند، مردم ايران نيز در سالروز پيروزي انقلاب اسلامي با جمعيت ميليوني به خيابان‌ها آمده و در طرفداري از نظام ولي‌فقيه زمان راهپيمايي كردند. 

اين برد سياسي اگرچه به كام ملت ايران بسيار شيرين بود، اما به طور حتم در كام دولت‌هاي مستكبر غربي خاصه آمريكا بسيار تلخ و ناگوار بود لذا با طراحي و عملي كردن نقشه‌هاي شوم خود، آن هم بوسيله عمله‌هاي ورشكسته خود در ايران، آن شيريني را به كام ملت تلخ كردند. 

اگرچه بهانه آنها براي اين تجمع حمايت از انقلاب مصر بود اما چه كسي است كه نداند اين بهانه‌اي بيش نبود آن هم براي اجراي نقشه‌هاي شيطاني آمريكا. 

اگر شما واقعاً طرفدار مردم مصر و تونس هستيد چرا همپاي جمعيت با شكوه و ميليوني ايران در 22 بهمن به خيابان‌ها نيامديد و از ملت مظلوم مصر و تونس حمايت نكرديد. راستي مگر فراموشمان شده شعارهاي نه غزه، نه لبنان، جانم فداي ايران شما را. 

اين تجمع غيرقانوني و هرج و مرج و اخلال در امور شهري و از همه بالاتر شهادت 2نفر و مجروح شدن ده‌ها شهروند، لكه ننگ ديگري است بر پرونده سياه سران فتنه. 

سكوت را ديگر مجالي نيست و هر فرد و هر گروهي در برابر اين جنايت ساكت باشد خيانت عظيمي انجام داده است. 

ما زائران راهيان‌نور (دانشجويان، دانش‌آموزان، ايثارگران و اقشار مختلف جامعه كه دل در گرو شهدا بسته‌ايم انزجار خود را از استكبارجهاني خاصه آمريكا و اسرائيل و دست نشانده‌هاي داخلي آنان اعلام كرده و ضمن تسليت شهادت دو جوان بسيجي و ابراز همدردي با خانواده‌هاي داغدار آنان، قاطعانه خواستار محاكمه و اشد مجازات سران فتنه هستيم. 
انتهاي پيام

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

mosaferakherat

mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان
دسترسی سریع به انجمن ها