عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

تايمز: آمريكا به دنبال جايگزيني پترائوس است

تايمز: آمريكا به دنبال جايگزيني پترائوس است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:19 ب.ظ

89/11/27 - 16:27
شماره:8911271222
تايمز: آمريكا به دنبال جايگزيني پترائوس است

خبرگزاري فارس: روزنامه "تايمز " چاپ لندن در گزارشي از تلاش پنتاگون براي جايگزين كردن فرمانده نيروهاي آمريكايي و ناتو در افغانستان خبر داد كه 8 ماه پيش در اين سمت منصوب شده بود.

به گزارش فارس، روزنامه "تايمز " چاپ لندن در گزارشي به نقل از منابع آمريكايي كه نامشان فاش نشد، نوشت: آمريكا به دنبال جانشيني براي ژنرال "ديويد پترائوس " فرمانده نيروهاي آمريكايي و ناتو در افغانستان است.

اين نشريه انگليسي ادامه داد: پترائوس قرار است تا پايان سال جاري ميلادي مقام خود را به عنوان فرمانده نيروهاي آمريكايي و ناتو در افغانستان ترك كند.

تايمز همچنين تأكيد كرد: وزارت دفاع آمريكا (پنتاگون) به دنبال جايگزين كردن فرمانده نيروهاي خارجي در افغانستان است. پترائوس 8 ماه پيش در مقام فرماندهي نيروهاي خارجي در افغانستان منصوب شده بود.

بنا بر اين گزارش، پترائوس 8 ماه پيش پس از آنكه ژنرال "استنلي مك‌كريستال " فرمانده سابق نيروهاي خارجي در افغانستان بدليل اظهاراتش در گفت‌وگو با مجله "رولينگ استون " بركنار شد، به جاي وي منصوب شده بود.

"جف مورل " سخنگوي پنتاگون در گفت‌وگو با روزنامه تايمز لندن گفت: ژنرال پترائوس كار برجسته‌اي را انجام داده است. وي پس از حملات يازده سپتامبر بدون وقفه مشغول خدمت بوده است و نمي‌تواند اين خدمات را تا ابد ادامه دهد.

انتهاي پيام/ص

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 263892
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها