عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

ليبرمن خواستار مقابله اتحاديه اروپا با ايران شد

ليبرمن خواستار مقابله اتحاديه اروپا با ايران شد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:21 ب.ظ

89/11/27 - 17:09
شماره:8911271321
در پي نگراني از سرنگوني متحد خود در قاهره
ليبرمن خواستار مقابله اتحاديه اروپا با ايران شد

خبرگزاري فارس: وزير خارجه رژيم صهيونيستي در ديدار با رئيس‌ سياست خارجي اتحاديه اروپا در راستاي سياستي ضد ايراني از اتحاديه اروپا درخواست كرد با ايران مقابله كند.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه "يديعوت آحارونوت "، "آويگدور ليبرمن " در ديدار با "كاترين اشتون " از اتحاديه ارپا خواست تا با آنچه كه وي "مشكل ايران " خواند، مقابله كند و سپس به فرايند سازش در خاورميانه ميان فلسطين و رژيم صهيونيستي بپردازد.

رژيم صهيونيستي كه تاكنون نتوانسته است به دليل سياست‌هاي اشتباه خود در لغو شهرك‌سازي در كرانه باختري، پيشرفتي در مذاكرات سازش به وجود آورد، مدعي شد زمانيكه مسئله هسته‌اي ايران رفع شود، سپس تمايل رژيم صهيونيستي در ريسك كردن براي رفع مشكل با فلسطين افزايش پيدا مي‌كند.

بر اساس اين گزارش اشتون روز گذشته به منظور گفت‌وگو با مقامات رژيم صهيونيستي در خصوص احياي فرايند سازش فلسطين و اسرائيل وارد سرزمين اشغالي شد.

رژيم صهيونيستي در حالي ايران را يك تهديد هسته‌اي اعلام كرده است كه ايران يكي از اعضاي پيمان منع گسترش تسليحات هسته‌اي است و بارها اعلام كرده است كه قصد توليد سلاح هسته‌اي را ندارد اما رژيم صهيونيستي كه داراي زرادخانه‌هاي بسيار زياد هسته‌اي است حاضر به پيوستن به پيمان منع گسترش تسليحات هسته‌اي نيست.

انتهاي پيام/ص

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 284709
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها