عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مسلمانان ايراني مقيم آمريكا خواستار محاكمه سران فتنه شدند

مسلمانان ايراني مقيم آمريكا خواستار محاكمه سران فتنه شدند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:27 ب.ظ

89/11/27 - 20:03
شماره:8911271547
طي نامه‌اي خطاب به دادستان كل ايران؛
مسلمانان ايراني مقيم آمريكا خواستار محاكمه سران فتنه شدند

خبرگزاري فارس: مسلمانان ايراني مقيم آمريكا طي نامه‌اي سرگشاده خطاب به دادستان كل ايران خواستار محاكمه سران فتنه در ايران شدند.

به گزارش فارس، جمعيت مسلمانان ايراني مقيم آمريكا در نامه‌ سرگشاده‌اي كه نسخه‌اي از آن را در اختيار خبرگزاري فارس قرار داد خواستار پيگرد قانوني سران فتنه و آشوب‌طلبان شد. متن اين نامه بشرح زير است:

***

بسم‌الله الرحمن الرحيم

جناب آقاي محسني اژه‌اي، دادستان محترم كل كشور

جمعيت مسلمانان ايراني مقيم آمريكا از راه دور ولي‌ با همه وجود و حضور قلب، اعمال و رفتار مشتي اراذل و اوباش فرو مايه و محارب وابسته به اجنبي خود فروخته را شاهد بوده و هست كه با هماهنگي كامل و واضح، با دشمنان پست و مسلم ايران و انقلاب مقدسمان مصداق بارز و تمام عيار محاربه را عرضه كرده و به منصه ظهور رسانده‌اند.
لذا از حضرتعالي تقاضاي مصرّانه و عاجل داريم كه اين وطن فروشان پست خود فروخته را و خصوصا سركردگان خائن اجنبي پرستشان را كه جرائم و عناد و ارتدادشان اظهر من الشمس است را تحت پيگرد قانوني قرار دهيد. يكبار ديگر بيعت و پيوند ابديمان را نسبت به حضرت امام راحل (ره) و جانشين خلف و مويدشان حضرت آيت‌الله خامنه‌اي ارواحنا فداه را اعلام مي‌داريم.
از خداوند متعال ميخواهيم كه ملت افتخار آفرين ايران و مقام معظم رهبري و رئيس جمهور قهرمان و خادم مان را در كنف حمايت خود قرار دهد.
و من الله التوفيق
جميعت مسلمانان ايراني مقيم امريكا
1389/11/26

***

انتهاي پيام/ص

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها