عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

هاشمي با عبرت از سرنوشت منتظري خود را از شر فتنه مال و فرزند برهاند

هاشمي با عبرت از سرنوشت منتظري خود را از شر فتنه مال و فرزند برهاند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:28 ب.ظ

89/11/27 - 11:15
شماره:8911270441
طاهري در نطق ميان دستور:
هاشمي با عبرت از سرنوشت منتظري خود را از شر فتنه مال و فرزند برهاند

خبرگزاري فارس: نماينده گرگان و آق‌قلا در مجلس گفت: متأسفانه برخي خواص مانند هاشمي‌رفسنجاني با سكوت معنادار خود به حمايت آشكار از جريان فتنه مشغولند و خوب است او از سرنوشت منتظري ساده‌لوح كه در اواخر سال 67 خون به دل امام (ره) كرد، عبرت گيرد و خود را از شر فتنه مال و فرزند برهاند.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، حجت‌السلام سيد علي طاهري نماينده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شوراي اسلامي كه صبح امروز (چهارشنبه) به عنوان دومين ناطق ميان دستور در صحن علني مجلس سخن مي‌گفت،‌ ضمن تبريك هفته وحدت و ميلاد پيامبراكرم (ص) و همچنين سي و دومين سالگرد پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي ايران اسلامي، اظهار داشت: تحولات امروز خاورميانه نتيجه انقلاب امام (ره) و شهادت شهيدان و پايداري انقلابي مردم ايران اسلامي است.

وي افزود: هنوز از شيريني حضور پرشور و انقلابي ملت با بصيرت در 22 بهمن نگذشته بود كه اصحاب فتنه و در رأس آنها ميرحسين خائن و كروبي خرفت بار ديگر صحنه‌اي را براي آمريكا و اسرائيل به نمايش گذاشتند و بر طبل رسوايي خود بيشتر كوبيدند تا اندكي از آلام و دردهاي اربابانشان در بيداري ملت‌هاي منطقه بكاهند.

نماينده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس همچنين گفت: ملت فهيم و بصير ايران مانند هميشه با حضور پرصلابت خويش دشمن را نااميد كردند اما متأسفانه برخي خواص مانند هاشمي‌رفسنجاني با سكوت معنادار خود به حمايت آشكار از جريان فتنه مشغولند و خوب است او از سرنوشت منتظري ساده‌لوح كه در اواخر سال 67 خون به دل امام (ره) كرد، عبرت گيرد و خود را از شر فتنه مال و فرزند برهاند.

به گفته وي، ملت انقلابي ايران اسلامي از اجلاس خبرگاني كه در پيش است، انتظار ديگري دارد و همگان مي‌دانند كه اين امت حتي براي لحظه‌اي دست از ولايت برنمي‌دارد و با تبعيت كامل از مقام عالي ولايت‌فقيه، حضرت امام خامنه‌اي (مدظله‌العالي) در صحنه حاضرند و تا آخرين نفس دست از نظام و ولايت نخواهند كشيد.

طاهري در بخش ديگري از سخنانش متذكر شد: حوادث 25 بهمن امسال نشان داد كه جريان فتنه هنوز اميد دارد بتواند تحركاتي داشته باشد و البته رفتار برخي خواص اين اميد را در آنان تقويت كرده است.

اين نماينده مجلس افزود: ديدار برخي نمايندگان اقليت همين مجلس با خاتمي خائن از جمله همين رفتارهاست ديداري كه موجب وقاحت شد و با پررويي تمام، كف خواسته‌هاي فتنه‌گران را آزادي‌هاي سياسي بيشتر و برداشتن محدوديت‌ها اعلام كرد.

وي ادامه داد: نمايندگاني كه در اين ديدار حضور داشتند اگر پشيمانند اعلام كنند و به آغوش گرم ملت برگردند و اگر پشيمان نيستند شجاعانه از كار خود دفاع كنند تا مردم تكليف خود را بدانند.

اين نماينده مجلس در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به آغاز اجراي هدفمندسازي يارانه‌ها در كشور، گفت: برخود لازم مي‌دانم از همراهي تحسين‌برانگيز ملت عزيز و صبور ايران اسلامي با خادمان ملت و مسئولان نظام از صميم دل سپاسگزاري كنم و البته ما خدمتگزاران بايد نهايت تلاش خود را براي مراقبت بر مسائل اين گام بلند براي اصلاح بنيادين اقتصاد ايران به كار بنديم.

سيد علي طاهري در بخش پاياني سخنانش با اشاره به مشكلات حوزه انتخابيه‌اش، گفت: ضمن قدرداني از دولت محترم به خاطر انجام سومين سفر استاني، انتظار دارم دولت خدوم و پرتلاش برخي مصوبات سفرهاي قبلي و مصوبات سفر سوم را سريعاً اجرايي كند و از مسئولان شركت پتروشيمي ايران كه سهم بيشتري را در اجرايي شدن پروژه گلستان متقبل شدند، سپاسگزارم و تقاضا دارم روند پيگيري‌ها را سرعت بخشند، اگر چه براي رفع مشكلات آب شرب شهر گرگان اقدامات خوبي صورت گرفته است اما براي رفع كامل اين مشكلات، سرعت در احداث سدهايي را خواهانم.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286867
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها