عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌و‌آله: فرزند هفت سال سروَر، هفت سال فرمانبردار و هفت سال وزیر است. مکارم الاخلاق، ص222

فتنه‌گران نوكران آمريكا و اسرائيل هستند

فتنه‌گران نوكران آمريكا و اسرائيل هستند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:29 ب.ظ

 گروه سياسي / حوزه مجلس

89/11/27 - 18:24
شماره:8911271072
 
جامعه مدرسين حوزه علميه قم:
فتنه‌گران نوكران آمريكا و اسرائيل هستند

خبرگزاري فارس: جامعه مدرسين حوزه علميه قم طي بيانيه‌اي با انتقاد از دعوت براي راهپيمايي به اصطلاح براي حمايت از انقلاب مصر، اعلام كرد: فتنه‌گران نوكران آمريكا و اسرائيل‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس، جامعه مدرسين حوزه علميه قم، شوراي عالي حوزه علميه قم و مركز مديريت حوزه‌هاي علميه با صدور بيانيه‌اي تأكيد كردند كه ملت بزرگ ايران اسلامي، در حالي كه بازتاب قيام و مجاهدت ملت بزرگ ايران در فضاي جهان اسلام پيچيده و بيداري اسلامي اركان سلطه آمريكا و اسراييل را در منطقه به لرزه افكنده است، سران فتنه به بهانه حمايت از مردم مصر بار ديگر دعوت به تظاهراتي نمودند كه در حقيقت براي خدمت به آمريكا و اسرائيل انجام پذيرفت و خوراك تبليغاتي براي رسانه‌هاي غربي و ‌آمريكايي گرديد. 

در بخش ديگري از اين بيانيه آمده است: بايد پرسيد آيا حضور ده‌ها ميليون نفر مردم سرافراز ايران اسلامي در راهپيمايي يوم‌الله 22 بهمن حمايت آنان از مردم مصر و تونس كافي نبود كه مي‌خواهيد با دعوت به تظاهراتي ديگر در 25 بهمن ميدان را براي توطئه منافقين و سلطنت‌طلب‌ها و ديگر مزدوران و ضدانقلاب‌ها آماده گرديد، آيا اين جز خدمت به دشمنان ملت و نظام اسلامي است؟ 

اين بيانيه مي‌افزايد: مگر با دعوت در روزهاي سال 88 حاميان فريب‌خورده شما، تظاهرات و راهپيمايي نكردند؟ و آيا اينان كه در حقيقت نوكران و فريب‌خوردگان آمريكا و اسراييل‌اند، در آن روز در حمايت از شما "نه غزه، نه لبنان " سر ندادند؟ پس چه شده است كه امروز به ياد مردم مصر افتاديد، ملتي كه بزرگترين اعتراض آنها به حكومت نامبارك حسني مبارك محاصره غزه و بستن گذرگاه رفح و حمايت همه جانبه از اسراييل و اطاعت كامل از آمريكا بوده است، حوزه‌هاي علميه اين حركت‌هاي مذبوحانه را محكوم و از ملت بزرگ و انقلابي و مسلمان شهيدپرور ايران كه پرچم‌دار و پيش آهنگ مبارزه با آمريكا و اسراييل است، مي‌خواهد همچون گذشته پيرو رهبر حكيم انقلاب اسلامي بوده، در حمايت از نظام انقلاب اسلامي گام بردارند و به مزدوران آمريكا و اسراييل اجازه ندهند كه مسير مستقيم انقلاب را با توطئه‌هاي خود منحرف سازند. 

در بخش پاياني اين بيانيه مندرج است: درود خدا بر شما ملت سرافراز و پايدار درود خدا بر شهداي انقلاب اسلامي و ننگ و نفرت بر آمريكا و اسراييل و مزدوراني كه با فتنه‌گري در خدمت آنان قرار دارند؛ بديهي است حوزه‌هاي علميه و امت شهيد پرور، انتظار دارد نظام جمهوري اسلامي دست اجانب و ايادي را قطع و با سران فتنه به صورت قاطع برخورد نمايد. 
انتهاي پيام/ع

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

mosaferakherat

mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان
دسترسی سریع به انجمن ها