عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

آقاي هاشمي! سكوت شما به معناي شراكت در ريختن خون شهداي فتنه است

آقاي هاشمي! سكوت شما به معناي شراكت در ريختن خون شهداي فتنه است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:30 ب.ظ

89/11/27 - 11:59
شماره:8911270606
نامه سرگشاده انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل:
آقاي هاشمي! سكوت شما به معناي شراكت در ريختن خون شهداي فتنه است

خبرگزاري فارس: اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه‌هاي سراسر كشور با تاكيد بر اينكه مسوليت خون دانشجوي پاي كساني است كه با فتنه‌گران مرزبندي نكرده‌اند، در نامه‌اي خطاب به هاشمي رفسنجاني از وي خواستند از سران فتنه اعلام برائت كنند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه‌هاي سراسر كشور با صدور نامه‌اي به هاشمي رفسنجاني تاكيد كردند: آقاي هاشمي بي‌شك فتنه تا امروز به حمايت شما زنده بود و اگر گستاخانه به تمام مقدسات اين ملت هتك حرمت كرد به حمايت شما كرد و به خدا قسم در پيشگاه امام (ره) و شهدا مسوول خواهيد بود و به خاطر تك تك گام هايي كه براي خدمت به آمريكا برداشته ايد بايد پاسخگو باشيد و بدانيد كه تاكنون در خسران بوده ايد.

بر اساس اين گزارش، متن كامل اين نامه به شرح زير است:

انقلاب اسلامي در ايران يكي از مهمترين رويدادهاي قرن بيستم بود كه نه تنها شرق و غرب را شگفت زده كرد بلكه با احياي هويت ديني مسلمانان جهان روح آزادي خواهي را در عالم منتشر نمود.

امروز و پس از سي و دو سال، صدور انقلاب كه يكي از واژه هاي كليدي در گفتمان امام(ره) و منويات مقام معظم رهبري بود به واقعيتي بدل شده كه آمريكا و غرب را به وحشت انداخته است. انقلاب عظيم مردم مصر و تونس و بيداري ساير ملل مسلمان خود گواهي براين مدعاست.

آمريكا و غرب دستپاچه و عصباني از بيداري ملت مصر و در جهت مسكوت گذاشتن اين حركت انقلابي در سناريوي جديد و با بهره جويي از خوش خدمتي عمال فتنه گر داخلي خويش در ايران با يك بازي رسانه اي بر آن بود تا فاز جديدي از اغتشاشات را كليد بزند و تمركز رسانه اي موجود بر مصر را متوجه ايران كند كه با هوشياري ملت مسلمان ايران اين امر ناكام ماند و فتنه سبز تنها در نقاط معدودي از شهر 12 ميليوني تهران تجمعات چند ده نفره شكل داد.

در اين ميان كوردلان منافق و ايادي مزدور اسراييل كه عظمت راهپيمايي 22 بهمن و قيام اسلامي مصر عصباني شان كرده بود گستاخانه با آسيب رساندن به اموال عمومي و زخمي كردن مردم خوش خدمتي خود را براي استكبار به رخ كشيدند و در نهايت با وحشيگري تمام دانشجوي مسلمان دانشگاه هنر را به شهادت رساندند.

بي‌گمان خون اين جوان مسلمان كه بي گناه برزمين ريخته شد به گردن آمريكا و اسراييل و ايادي فتنه‌گر داخلي شان است.

مسوليت خون اين دانشجوي مسلمان پاي تمامي كساني است كه دعوت فتنه جويانه سران فتنه را پذيرفتند و ديروز به عمله‌ي آمريكا و اسراييل بدل شدند. مسوليت خون اين دانشجوي مسلمان به پاي كساني است كه نه تنها طي بيست ماه گذشته از كروبي و موسوي اعلام برائت نكردند بلكه براي بازگشتشان به دايره نظام شرط و شروط گذاشتند و نيز كساني كه با فتنه گران مرز بندي نكردند و به نصايح رهبر انقلاب گوش ندادند.

بي‌شك شهادت اين دانشجوي مسلمان و همه خون‌هايي كه در جريان فتنه برزمين ريخته شد بعد از موسوي و كروبي به كارنامه سياه آقايان هاشمي و خاتمي اضافه خواهد شد.

كارنامه سياهي كه با هر بيانيه سياه و سياه‌تر مي‌شود. ريخته شدن خون اين دانشجو نتيجه بيست ماه سياست بيمار و فتنه جويانه آقاي هاشمي رفسنجاني است.

آقاي هاشمي كه هنوز هم بر طبل فتنه مي‌كوبد و هنوز هم به خطبه‌هاي نماز جمعه 26 تير مباهات مي‌كند؛ نماز جمعه‌اي كه از تريبون نظام فتنه‌گران را دعوت به آشوب و اغتشاش كرد.

آقاي هاشمي! اين نماز جمعه بيش از اين كه مايه مباهتتان باشد مايه ننگ شماست!!

دعوت به اردو كشي خياباني، سكوت شما در قبال هتك حرمت مقدسات ديني و توهين به عاشوراي حسيني(ع)، بيانيه‌هاي كاملا همسو با خواست‌هاي آمريكا و رژيم صهيونيستي، ايجاد تفرقه در راس مسولان نظام، افتتاح سايت رسمي براي دامن زدن به فتنه و در نهايت حمايت از راهپيمايي 25 بهمن كه بدعتي نو و در عمل نقطه تقابلي براي راهپيمايي عظيم 22 بهمن و به رسميت نشناختن آن بود تنها گوشه اي از فعاليت هاي شما در راه خدمت به استكبار بود.

آقاي هاشمي؛ سياست‌هاي شما دقيقاً همسو با خواست حكام مستبد عرب است و شما به خاطر دوستي تان با اين حكام ظالم يقيناً تاب ديدن انقلاب عظيم مردم مسلمان مصر را نداريد واي كاش مي دانستيد كه چه سرباز فداكاري براي آمريكا و اسراييل شده‌ايد!!

و اما امروز شما نه تنها مرزها و خطوط خود را همچنان با اين فرقه منحرف روشن نكرده ايد، بلكه شنيده شده كه با موسوي كه رأس اين فتنه بوده و ابزار اصلي براندازي نظام شده بود ديدار مي‌كنيد. آنان كه ديروز با به آتش كشيدن اموال ملت و حمله به ماموران نيروي انتظامي در لباس عمله ي فتنه در آمدند، افتخارشان اين بود كه از جريان منتسب به شما خط مي گيرند.

آقاي هاشمي بي‌شك فتنه تا امروز به حمايت شما زنده بود و اگر گستاخانه به تمام مقدسات اين ملت هتك حرمت كرد به حمايت شما كرد و به خدا قسم در پيشگاه امام (ره) و شهدا مسوول خواهيد بود و به خاطر تك تك گامهايي كه براي خدمت به آمريكا برداشته ايد بايد پاسخگو باشيد و بدانيد كه تا كنون در خسران بوده ايد.

اتحاديه انجمن هاي اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه هاي سراسر كشور در پايان شهادت اين دانشجوي مسلمان را به ملت شهيدپرور و آگاه ايران و نيز عموم دانشجويان و دانشگاهيان تبريك و تسليت گفته و از تمامي عمال و ايادي آمريكا و اسراييل از موسوي و كروبي گرفته تا ديگر فتنه جويان اعلام برائت مي كند و محاكمه هرچه سريعتر آنان را از دستگاه قضا خواستار است و به آمريكا و غرب اعلام مي كند كه در حركت انقلابي مردم مصر بحمدالله هيچ وقفه‌اي نخواهد افتاد و ايران اسلامي تا هميشه تكيه گاه بي بديل ملت هاي مسلمان و آزادي خواه منطقه است.

وان تنصر الله ينصركم ويثبت اقدامكم
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 284709
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها