عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

طلسم‌شكني پيكان در مشهد و شكستي ديگر براي داماش

طلسم‌شكني پيكان در مشهد و شكستي ديگر براي داماش
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:30 ب.ظ

 گروه ورزشي / حوزه ساير حوزه ها

89/11/27 - 20:28
شماره:8911271551
 
/هفته دهم ليگ برتر واليبال/
طلسم‌شكني پيكان در مشهد و شكستي ديگر براي داماش

خبرگزاري فارس: هفته دهم ليگ برتر واليبال باشگاه‌هاي ايران عصر امروز با برگزاري 8 ديدار در شهرهاي مختلف پيگيري شد.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، دهمين هفته از رقابت‌هاي ليگ برتر واليبال باشگاه‌هاي ايران عصر امروز با برگزاري 8 ديدار در شهرهاي مختلف پيگيري شد كه طي آن پيكاني ها موفق شدند با دست پر مشهد را ترك كنند. 

* روند رو به رشد دانشگاه با پيروزي برابر ارتعاشات ادامه پيدا كرد 
در نخستين بازي هفته سوم از دور برگشت و از ساعت 16 در تهران تيم‌هاي ارتعاشات صنعتي ايران و دانشگاه آزاد اسلامي به مصاف يكديگر رفتند. اين مسابقه از آن جهت حساسيت خاصي داشت كه هر دو تيم براي فرار از سقوط نياز مبرمي به پيروزي داشتند كه در اين جدال تماشايي سرانجام تيم دانشگاه موفق شد با برتري برابر حريف، روند رو به رشد خود را در نيم فصل دوم ادامه دهد. 
شاگردان رضا ابراهيمي در اين مسابقه توانستند با نتيجه 3 بر يك تيم ارتعاشات را مغلوب كنند تا شانس بيشتري براي بقا در ليگ داشته باشند. 
دانشگاه آزاد پس از تغيير مربي به دنبال جبران نتايج ضعيفش در دور رفت مسابقات بود و با يك پيروزي ارزشمند در هفته اول از دور برگشت آن هم برابر تيم مدعي قهرماني يعني داماش گيلان روحيه مناسبي براي اين مسابقه داشت. 

* شكست شاگردان شهنازي برابر پديده تازه وارد 
از ساعت 17 و در شهر كاشان تيم باريج اسانس پذيراي نماينده كرمان بود. كاشاني‌ها پس از شكست هفته گذشته برابر يزد اين هفته در صدد جبران مافات بودند و موفق شدند ميهمان قدرتمند خود را با شكست بدرقه كنند. 
شاگردان شجاعي در اين مسابقه كه در حضور تماشاگران پرشور يزدي به انجام رسيد موفق شدند با اقتدار و با نتيجه 3 بر صفر نماينده كرمان را شكست دهند تا شكست هفته گذشته را جبران كرده باشند و روند نزولي شاگردان شهنازي ادامه داشته باشد. 
اگر اين روند در تيم كرمان ادامه پيدا كند احتمال حضور تيم‌هاي پيشگامان كوير و بانك كشاورزي به‌جاي اين تيم در رده‌هاي بالاي جدول وجود خواهد داشت. 

* قدرت‌نمايي نارنجي‌پوشان سايپا اينبار برابر پيشگامان كوير 
در كرج تيم صدرنشين سايپا ميزبان پيشگامان كوير يزد بود. سايپايي‌ها كه تقريباً از ابتداي فصل روند رو به جلو و خوبي داشتند براي اثبات صدرنشيني و فاصله گرفتن با ساير مدعيان اين گروه براي برد به ميدان آمده بودند و توانستند يك بار ديگر قدرت خود را به رخ حريفان بكشند. 
شاگردان نفرزاده كه نسبت به ابتداي فصل تيم منسجم‌تري را تشكيل داده‌اند، موفق شدند با نتيجه 3 بر صفر از سد پيشگامان كوير يزد عبور كرده و جايگاه خود را در صدر جدول محكم‌تر از گذشته كنند. 

* شكستي ديگر براي نصف تيم ملي اين بار برابر بانك كشاورزي 
آخرين بازي اين هفته نيز از گروه دوم مسابقات بين تيم‌هاي بانك كشاورزي و داماش گيلان برگزار شد. بانك كشاورزي با هدايت مسعود آرمات، چند هفته‌اي است كه به روال عادي خود بازگشته و بازيكنان اين تيم هم قسم شده‌اند. 
آنها در جدالي حساس و 5 گيمه موفق شدند شاگردان حسين معدني در تيم داماش را شكست دهند. اين مسابقه با نتيجه 3 بر 2 به سود بانك كشاورزي به پايان سيد تا شكستي ديگر برابر داماشي‌ها رقم بخورد. 

* پرسپوليس برنده ديدار مرگ و زندگي 
حساس‌ترين بازي اين هفته از ليگ برتر در شهر اروميه برگزار شد. بازي كه به نوعي حكم فينال براي دو تيم اروميه و پرسپوليس براي قرار گرفتن در بين چهار تيم صعود كننده از گروه دوم را داشت. 
بازي مرگ و زندگي در اروميه با پيروزي سرخ‌پوشان تهراني به پايان رسيد، جايي كه شاگردان داود آهنگري موفق شدند با نتيجه 3 بر يك ميزبان قدرتمند خود را شكست دهند. 
اين نتيجه در حالي رقم خورد كه تيم ميزبان در خانه بسيار متفاوت‌تر از هميشه ظاهر مي‌شود و با حمايت پرشور هوادارانشان رقيب سر سختي براي ساير تيم‌ها است. 

* طلسم‌شكني خودروسازان در مشهد 
در مشهد تيم ابومسلم خراسان ميزبان تيم صدرنشين و مدعي عنوان قهرماني يعني پيكان تهران بود. پيكان پس از گذراندن بحراني كه پس از بازگشت از رقابت‌هاي جام باشگاه‌هاي جهان داشت و ماحصل آن 2 شكست پياپي بود مجدداً توانست به روزهاي طلائي‌اش بازگردد و با اقتدار در تمامي مسابقات پيروز از زمين خارج شود. 
اين تيم توانست روند رو به رشد خود را ادامه دهد و اينبار در مشهد طلسم‌شكني كند. شاگردان اكبري برابر تيمي كه تاكنون در خانه خود شكست نخورده بود بازي بي‌نقصي انجام دادند و با پيروزي 3 بر صفر از ميدان خارج شدند. 

* برتري كاله برابر جواهري بازرگاني پيش چشم هواداران آملي 
در آمل و در ميان خيل طرفداران و دوست داران واليبال در اين شهر تيم كاله مازندران كه از مدعيان جدي قهرماني به شمار مي‌رود به مصاف بازرگاني جواهري گنبد رفت. اين مسابقه از جذابيت‌هاي بالايي برخوردار بود و در پايان با پيروزي شاگردان بهروز عطايي همراه شد. 
آملي‌ها با نتيجه 3 بر يك از سد جواهري بازرگاني گنبد عبور كردند تا همچنان يكي از مدعيان قهرماني محسوب شوند. 

* شكست پتروشيمي برابر آلومينيوم در ماهشهر 
در بندرعباس تيم آلومينيوم المهدي اين شهر ميزبان پتروشيمي بندر امام بود كه اين مسابقه در پايان با برتري آلومينيوم همراه بود. اين تيم توانست با نتيجه 3 بر 2 از سد پتروشيمي عبور كند تا سومين شكست متوالي شاگردان پرويز كاظمي را رقم بزنند. 

نتايج كامل بازي‌هاي هفته دهم به اين شرح است: 
پيكان 3 - ابومسلم صفر 
پتروشيمي 2 - آلومنيوم المهدي هرمزگان 3 
سايپا 3 - پيشگامان كوير يزد يك 
پرسپوليس 3 - اروميه يك 
دانشگاه آزاد 3 - ارتعاشات صنعتي ايران يك 
داماش گيلان 2 - بانك كشاورزي 3 
كاله آمل 3 - بازرگاني جواهري گنبد يك 
باريج اسانس كاشان 3 - كرمان صفر 
انتهاي پيام/

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

mosaferakherat

mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان
دسترسی سریع به انجمن ها