عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

دخالت مستقيم عوامل يكي از سفارتخانه‌هاي اروپايي در اغتشاشات 25 بهمن

دخالت مستقيم عوامل يكي از سفارتخانه‌هاي اروپايي در اغتشاشات 25 بهمن
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:30 ب.ظ

89/11/27 - 12:10
شماره:8911270624
معاون امور بين‌الملل حزب موتلفه در گفت‌وگو با فارس خبر داد
دخالت مستقيم عوامل يكي از سفارتخانه‌هاي اروپايي در اغتشاشات 25 بهمن

خبرگزاري فارس: معاون امور بين‌الملل حزب موتلفه اسلامي با اعلام اينكه عوامل يكي از سفارتخانه‌هاي اروپايي در جمع اغتشاشگران دخالت مستقيم، گفت: دلايل روشن و مدارك مستندي وجود دارد كه نشان مي‌دهد عواملي كه دست به اين اقدامات زدند، بازيچه غرب هستند.

حميدرضا ترقي در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي باشگاه خبري فارس«توانا»، به كشته و زخمي‌شدن عده‌اي از هموطنانمان در حوادث 25 بهمن كه توسط آمريكا و رژيم صهيونيستي طراحي و به وسيله سران فتنه اجرا شده بود، اشاره و اظهار داشت: مسئوليت تجمع و اين حوادث و حوادث بعد از انتخابات به‌عهده سران فتنه است.

وي بر همين اساس به محاكمه سران فتنه به دليل قتل، ناامني و هرج و مرجي كه در كشور به وجود آوردند، اشاره و تصريح‌ كرد: خواسته عمومي مردم در راهپيمايي 22 بهمن و نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي از دستگاه قضا دستگيري سران فتنه است.

به گفته معاون امور بين‌الملل حزب مؤتلفه هيچ توجيهي براي تعلل و تأخير در برخورد قاطع با سران فتنه وجود ندارد.

وي با بيان اينكه عوامل يكي از سفارتخانه‌هاي اروپايي در جمع اغتشاشگران حضور داشته و حمايت كامل وزير امور خارجه آمريكا و سلطنت‌طلبان از اين اقدامات به‌صورت گسترده‌اي صورت گرفت، افزود: رژيم صهيونيستي شعارهاي اين تجمع را از طريق ماهواره و رسانه‌هاي خود پخش و منعكس كرد.

ترقي با تأكيد بر اينكه دلايل روشن و مدارك مستندي وجود دارد كه نشان مي‌دهد عواملي كه دست به اين اقدامات زدند بازيچه آمريكا، انگليس و رژيم صهيونيستي هستند، گفت: سران فتنه دستورالعمل‌هاي غرب را در داخل كشور اجرا مي‌كنند.

وي با بيان اينكه در داخل كشور عواملي به دستور بيگانگان دست به اين اغتشاشات مي‌زنند، خاطر‌نشان‌كرد: دلايل روشني بر محكوميت اقدام سران فتنه وجود دارد و جرمشان در واقع خيانت به نظام و عامل بيگانه شدن است كه بالاترين جرم در قضاي اسلامي به حساب مي‌آيد.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 249643
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها