عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

دخالت مستقيم عوامل يكي از سفارتخانه‌هاي اروپايي در اغتشاشات 25 بهمن

دخالت مستقيم عوامل يكي از سفارتخانه‌هاي اروپايي در اغتشاشات 25 بهمن
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:30 ب.ظ

89/11/27 - 12:10
شماره:8911270624
معاون امور بين‌الملل حزب موتلفه در گفت‌وگو با فارس خبر داد
دخالت مستقيم عوامل يكي از سفارتخانه‌هاي اروپايي در اغتشاشات 25 بهمن

خبرگزاري فارس: معاون امور بين‌الملل حزب موتلفه اسلامي با اعلام اينكه عوامل يكي از سفارتخانه‌هاي اروپايي در جمع اغتشاشگران دخالت مستقيم، گفت: دلايل روشن و مدارك مستندي وجود دارد كه نشان مي‌دهد عواملي كه دست به اين اقدامات زدند، بازيچه غرب هستند.

حميدرضا ترقي در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي باشگاه خبري فارس«توانا»، به كشته و زخمي‌شدن عده‌اي از هموطنانمان در حوادث 25 بهمن كه توسط آمريكا و رژيم صهيونيستي طراحي و به وسيله سران فتنه اجرا شده بود، اشاره و اظهار داشت: مسئوليت تجمع و اين حوادث و حوادث بعد از انتخابات به‌عهده سران فتنه است.

وي بر همين اساس به محاكمه سران فتنه به دليل قتل، ناامني و هرج و مرجي كه در كشور به وجود آوردند، اشاره و تصريح‌ كرد: خواسته عمومي مردم در راهپيمايي 22 بهمن و نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي از دستگاه قضا دستگيري سران فتنه است.

به گفته معاون امور بين‌الملل حزب مؤتلفه هيچ توجيهي براي تعلل و تأخير در برخورد قاطع با سران فتنه وجود ندارد.

وي با بيان اينكه عوامل يكي از سفارتخانه‌هاي اروپايي در جمع اغتشاشگران حضور داشته و حمايت كامل وزير امور خارجه آمريكا و سلطنت‌طلبان از اين اقدامات به‌صورت گسترده‌اي صورت گرفت، افزود: رژيم صهيونيستي شعارهاي اين تجمع را از طريق ماهواره و رسانه‌هاي خود پخش و منعكس كرد.

ترقي با تأكيد بر اينكه دلايل روشن و مدارك مستندي وجود دارد كه نشان مي‌دهد عواملي كه دست به اين اقدامات زدند بازيچه آمريكا، انگليس و رژيم صهيونيستي هستند، گفت: سران فتنه دستورالعمل‌هاي غرب را در داخل كشور اجرا مي‌كنند.

وي با بيان اينكه در داخل كشور عواملي به دستور بيگانگان دست به اين اغتشاشات مي‌زنند، خاطر‌نشان‌كرد: دلايل روشني بر محكوميت اقدام سران فتنه وجود دارد و جرمشان در واقع خيانت به نظام و عامل بيگانه شدن است كه بالاترين جرم در قضاي اسلامي به حساب مي‌آيد.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286870
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها