عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

عدم موضع‌گيري هاشمي برابر سران فتنه در انتخابات آتي خبرگان تاثير ‌گذار است

عدم موضع‌گيري هاشمي برابر سران فتنه در انتخابات آتي خبرگان تاثير ‌گذار است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:32 ب.ظ

89/11/27 - 12:27
شماره:8911270646
كرمي در گفت‌وگو با فارس:
عدم موضع‌گيري هاشمي برابر سران فتنه در انتخابات آتي خبرگان تاثير ‌گذار است

خبرگزاري فارس: نماينده مردم كرمان با اشاره به انتخابات آتي هيئت رئيسه مجلس خبرگان رهبري گفت كه سكوت هاشمي رفسنجاني در برابر فتنه‌‌گران در نتيجه انتخابات هئيت رئيسه تاثير مستقيم خواهد داشت.

غلامرضا كرمي نماينده مردم كرمان در مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، با اشاره اقدامات جريان فتنه در اغتشاشات روز 25 بهمن، خطاب به خواصي كه مصلحت نمي‌دانند سكوت خود را در حمايت از نظام و انقلاب اسلامي در برابر جريان فتنه‌بشكنند، گفت: سكوت به معناي تائيد جريان فتنه است و هيچ‌ترديدي وجود ندارد كه جريان ضدانقلاب فتنه، از آمريكا و رژيم صهيونيستي براي براندازي جمهوري اسلامي ايران ماموريت دارد.

وي با اشاره به راهپيمايي باشكوه مردم در 22 بهمن، افزود: آمريكا و اسرائيل براي تحت‌الشعاع قرار دادن راهپيمايي 22 بهمن و تشبيه ايران به مصر به ايادي ايراني خود دستور داده بود كه براي اغتشاش فراخوان بدهد اما حضور آگاهانه مردم توطئه‌ آنها را خنثي كرد.

عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس شوراي اسلامي در ادامه از هاشمي رفسنجاني خواست تا در برابر فتنه‌گري‌ها موسوي و كروبي سكوت نكند و گفت: آقاي هاشمي بايد بدانند كه عدم موضع‌گيري در برابر فتنه‌گران، موجب خواهد شد كه مردم وي را همراه سران فتنه بدانند.

كرمي با اشاره به انتخابات آتي هيئت رئيسه مجلس خبرگان رهبري گفت كه سكوت هاشمي رفسنجاني در برابر فتنه‌‌گران در نتيجه انتخابات هئيت رئيسه خبرگان تاثير مستقيم خواهد داشت.

وي همچنين گفت: مردم خواهان محاكمه سران فتنه هستند و اين موضوع امروز به يك مطالبه عمومي تبديل شده است كه انتظار مي‌رود قوه‌قضائيه به اين مطالبات مردمي توجه كند.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286860
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها