عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تذكرات كتبي نمايندگان به مسئولان اجرايي كشور

تذكرات كتبي نمايندگان به مسئولان اجرايي كشور
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:32 ب.ظ

89/11/27 - 12:30
شماره:8911270696
در صحن علني مجلس قرائت شد؛
تذكرات كتبي نمايندگان به مسئولان اجرايي كشور

خبرگزاري فارس: تذكرات كتبي نمايندگان مجلس به مسئولان اجرايي كشور امروز در صحن علني مجلس قرائت شد.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، تذكرات كتبي نمايندگان مجلس به مسئولان اجرايي كشور امروز (چهارشنبه) در صحن علني مجلس قرائت شد.

مهرداد لاهوتي نماينده لنگرود پيگيري عدم پرداخت وجوهات شوراهاي سراسر كشور را از رئيس‌جمهور درخواست كرد.

نقوي‌حسيني نماينده ورامين در تذكري به وزير نيرو تسريع در راه‌اندازي فازهاي سوم و چهارم تصفيه‌خانه فاضلاب جنوب تهران و تأمين آب كشاورزي دشت ورامين را خواستار شد.

ميرخليلي نماينده ميناب در تذكري به وزير مسكن و شهرساي واگذاري زمين به اهالي در روستاي تخريب شده از سيل از شهرستان ميناب و در تذكري به وزير جهادكشاورزي مهار سيلاب‌هاي شهرستان بشاگرد را خواستار شد.

كواكبيان نماينده سمنان هم درباره لزوم جلوگيري از ورود نهادهاي غيرمسئول در انتخابات اتاق‌هاي بازرگاني سراسري كشور و رسيدگي به رد صلاحيت كانديداهاي آن را به وزير نيرو تذكر داد.

وي همچنين لزوم معرفي و مجازات هر چه سريعتر قاتل دانشجوي شهيد صانع ژاله را از وزير كشور خواستار شد.

كواكبيان در تذكر ديگري به وزير امور خارجه خواستار لزوم پاسخگويي به تحركات كشورهاي هلند و جمهوري آذربايجان شد.

يوسف‌نژاد نماينده ساري در تذكري به وزير رفاه و تأمين اجتماعي خواستار بررسي علل جريمه واحدهاي صنعتي مازندران توسط سازمان تأمين اجتماعي شد.

وي در تذكري به وزير كار و امور اجتماعي خواستار بررسي علت محكوميت كارخانجات استان مازندران با استفاده از ماده 90 آيين‌نامه تأمين اجتماعي شد.

اين نماينده مجلس در تذكر ديگري به وزير علوم بررسي علت عدم برگزاري آزمون دكترا و كارشناسي ارشد در مركز استان مازندران، ساري، را خواستار شد.

لاله افتخاري نماينده تهران در تذكري به وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي جلوگيري از اعطاي مجوز براي ساخت فيلم‌هاي غيراخلاقي و غيراسلامي و اجازه اكران فيلم‌هاي نامناسب و دور از شئونات اسلامي و رعايت مسائل اخلاقي را خواستار شد.

جدگال نماينده چابهار در تذكري به وزير راه و ترابري خواستار توضيح درخصوص پذيرش نيروهاي غيربومي در گارد بنادر دريانوردي شهرستان چابهار شد.

قنبري نماينده ايلام نيز از ارائه آمارهاي غيرواقعي درباره ايجاد اشتغال را به وزير كار تذكر داد.

سنايي نماينده نهاوند هم احداث خانه مهر بازنشستگان در نهاوند را به وزير مسكن متذكر شد.

يحيي‌زاده نماينده تفت و ميبد در تذكري به وزير امور خارجه ضرورت اخذ تعهدات لازم از دولت عربستان براي رعايت همه حقوق عمره‌گذاران به رياست‌جمهوري ضرورت افزايش بودجه عمراني استان يزد با توجه به شاخص‌هاي مرتبط و ضرورت‌ها و زمينه‌ها را خواستار شد.

ملك‌محمدي، جلالي و ترابي نمايندگان دامغان، شاهرود و گرمسار در تذكري به وزير صنايع و معادن ايجاد خط توليد خودرو پيرو سفر دور دوم دولت را خواستار شدند.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286867
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها