عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ضد انقلاب بودن موسوي و كروبي محرز شده است

ضد انقلاب بودن موسوي و كروبي محرز شده است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:32 ب.ظ

89/11/27 - 12:30
شماره:8911270625
عضو شوراي مركزي جمعيت ايثارگران در گفت وگو با فارس:
ضد انقلاب بودن موسوي و كروبي محرز شده است

خبرگزاري فارس: عضو شوراي مركزي جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي، گفت: ضد انقلاب بودن موسوي و كروبي محرز شده و آنها سردمدار حركتي شده‌اند كه به دروغ ماجراي مصر را علم كرده‌اند و در صفي قرار دارند كه نتانياهو، اوباما و ساركوزي قرار دارند.

مجتبي شاكري، عضو شوراي مركزي جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي باشگاه خبري فارس«توانا»، درخصوص اغتشاشات 25 بهمن، در چند نقطه تهران كه توسط فتنه‌گران رخ داد، گفت: مردم بعد از فاجعه‌اي كه در عاشوراي سال گذشته ايجاد شد، نظر قطعي خود را دادند و اين انتظار از دستگاه‌هاي ذي‌‌ربط است كه به وظيفه خود عمل كنند.

وي با اشاره به اينكه دستگاه‌هاي ذيربط در برخورد با فتنه‌گران نبايد از مردم فاصله بگيرند، اظهار داشت: انتظار مردم اين است كه با مجموعه‌اي كه عنوان تقلب را رقم زده، حماسه بزرگ ملت را خدشه‌دار كرده و دعوت به حضور در خيابان‌ها، درگيري، ضرب و شتم و تعرض به جان و مال مردم كرد، قوه قضائيه براي محاكمه وارد عمل شود.

عضو شوراي مركزي جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي، گفت: بايد شرايطي فراهم شود تا مردم، محاكمه سران فتنه را مشاهده كنند.

وي افزود: اكنون با گذشت يك و نيم سال از انتخابات، سران فتنه مجددا به طور رسمي با موساد، سيا و ام آي شش (MI6)، همسو هستند، اين سازمان‌‌ها بر روي سران فتنه سرمايه‌گذاري مي‌كنند و با ايجاد امكانات اينترنت و ماهواره، فضاي داخل را سازماندهي مي‌كنند، فتنه گران نيز از بي بي سي، درباره شعارها و نحوه حركت دستور مي‌گيرند.

شاكري تصريح كرد: ضد انقلاب بودن موسوي و كروبي محرز شده است و آنها سردمدار حركتي شده‌اند كه به دروغ ماجراي مصر را علم كرده‌اند و در صفي قرار دارند كه نتانياهو، اوباما و ساركوزي قرار دارند.

وي با بيان اينكه سران فتنه تكليف خود را با اسلام مشخص كرده‌اند، گفت: آنها تفكر ملي‌گرايي و ضد اسلامي را رقم زدند؛ جمهوري ايراني، مخالفت با اسلام و جوهره اسلام ناب مورد اشاره امام(ره) است.

عضو شوراي مركزي جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي، اظهار داشت: كساني كه لفظ اسلام را براي نظام برنتابيدند، چطور مي‌توانند طرفدار قيام مردم مصر باشند، شعار نه غزه نه لبنان، به طور كامل مشخص مي‌كند كه اينها در صف مقابل فلسطين، لبنان و قيام مردم مصر ايستاده‌اند.

وي در پايان تصريح كرد: انتظار جدي مردم از دستگاه‌هاي ذي ربط اين است كه با توجه اينكه مجلس نيز به طور جدي شعارهاي مشخصي را سر دادند كه مردم در 9 دي سال گذشته مطرح كردند؛ لذا وقت آن است كه قوه قضائيه و شوراي امنيت ملي كشور تكليف اين جريان ضد انقلاب را مشخص كنند.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها