عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اعضاي خبرگان رهبري در انتخابات آتي هيئت رئيسه به مطالبه مردم توجه كنند

اعضاي خبرگان رهبري در انتخابات آتي هيئت رئيسه به مطالبه مردم توجه كنند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:32 ب.ظ

 گروه سياسي / حوزه مجلس

89/11/27 - 18:06
شماره:8911261356
 
رسايي در گفت‌وگو با فارس:
اعضاي خبرگان رهبري در انتخابات آتي هيئت رئيسه به مطالبه مردم توجه كنند

خبرگزاري فارس: نماينده مردم تهران در مجلس با بيان اينكه سكوت در برابر عملكرد فتنه‌گران به معناي تائيد آن است، به اعضاي خبرگان رهبري توصيه كرد در انتخابات آتي هيئت رئيسه مجلس خبرگان مطالبه مردم را مورد توجه قرار دهند.

حجت‌الاسلام حميد رسايي نماينده مردم تهران و عضو هيئت رئيسه فراكسيون انقلاب اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، با اشاره به تكاپوي جريان فتنه براي خودنمايي در روزهاي اخير اظهار داشت: آمريكا و رژيم صهيونيستي در ايران سفارت ندارند، اما اگر داشتند قطعاً سفيران آنها همان كاري را مي‌كردند كه امروز موسوي و كروبي انجام مي‌دهند. 

وي با بيان اينكه موسوي و كروبي به صورت علني به مقابله با نظام جمهوري اسلامي ايران برخاسته و همراه با آمريكا و رژيم صهيونيستي شده‌اند، افزود: برخي از نمايندگان اقليت مجلس از نمايندگان خواستند كه تنها به موسوي و كروبي مرگ بگويند و به خاتمي كاري نداشته باشند اما نمايندگان كار خودشان را مي‌كنند. 

رسايي ادامه داد: خاتمي به صورت پنهاني عليه انقلاب اسلامي اقدام مي‌كند و در حقيقت تمامي مشكلاتي كه امروز كشور با آن مواجه است و اين فتنه‌هايي كه به وجود مي‌آيد حاصل عملكرد خاتمي در دوران اصلاحات است. 

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي در پايان با بيان اينكه سكوت در برابر عملكرد فتنه‌گران در 25 بهمن به معناي تائيد آن است، به اعضاي خبرگان رهبري توصيه كرد در انتخابات آتي مجلس خبرگان مطالبه مردم را مورد توجه قرار دهند. 
انتهاي پيام/ع

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

mosaferakherat

mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان
دسترسی سریع به انجمن ها