عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ناطق‌نوري سكوت را شكست؛ قوه‌قضائيه بايد با مسببين فتنه اخير برخورد قاطع كند

ناطق‌نوري سكوت را شكست؛ قوه‌قضائيه بايد با مسببين فتنه اخير برخورد قاطع كند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:33 ب.ظ

 گروه سياسي / حوزه ساير حوزه ها

89/11/27 - 18:07
شماره:8911271437
 
ناطق‌نوري سكوت را شكست؛
قوه‌قضائيه بايد با مسببين فتنه اخير برخورد قاطع كند

خبرگزاري فارس: حجت الاسلام و المسلمين علي‌اكبر ناطق نوري با اشاره به حوادث اخير و اقدامات فتنه‌گران گفت: قوه قضائيه بايد بر اساس قانون و عدالت اسلامي با مسببين اين حادثه شرم‏آور برخورد قاطع كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، حجت الاسلام علي‌اكبر ناطق نوري با اشاره به حوادث اخير و اقدامات فتنه‌گران گفت: كساني كه روزگاري در كنار خدمتگزاران جمهوري اسلامي ايران حضور داشتند و به نظام و انقلاب خدمت مي كردند و امروز در مقابل ملت و نظام قرار گرفته اند، اگر كمترين هوش سياسي و غيرت داشتند بايد خود و اندك هوادارانشان را در روز ملي 22 بهمن فرا مي‎خواندند تا ضمن دفاع از آرمانهاي امام و انقلاب و رهبري از مردم مصر و قيام ملت مصر هم حمايت مي كردند. 

ناطق‌نوري حركت و تحركات روز 25 بهمن را غيرقانوني و غيرشرعي دانست و آن را محكوم كرد. 

وي در ادامه تصريح كرد: قوه قضائيه بايد بر اساس قانون و عدالت اسلامي با مسببين اين حادثه شرم‎آور برخورد قاطع كند. ملت ايران پاي اصول انقلاب، نظام، رهبري و ولي فقيه ايستاده و جان خود را در اين راه فدا خواهد كرد و از حريم نظام دفاع خواهد كرد. 

ناطق‌نوري ضمن تشكر از حضور پرنشاط و متعهدانه ملت در راهپيمايي 22 بهمن امسال تصريح كرد: فتنه‎گران در حساس‎ترين شرايط خاورميانه، عملي ضدانقلابي انجام دادند و خوراك تبليغاتي براي دشمنان ايران و اسلام فراهم كردند. 

وي در ادامه گفت‎وگو با شبكه خبر اظهار داشت: دشمنان بايد بدانند ما شايد در داخل خانه خود اختلاف سليقه هم داشته باشيم اما آنگاه كه اصول و ارزشهاي نظام، اسلام، استقلال كشور و منافع ملي به خطر بيفتد، اعضاي خانه همه اختلاف سليقه ها و انتقادها را كنار مي گذارند و يك‎دل و يك‎صدا از نظام دفاع مي كنند، همان‏گونه كه پيش از اين دفاع كرده‌اند. 

ناطق‌نوري شعارهاي كشورهاي غربي و رسانه هاي آنها را دروغين و سياست‏هايشان را چندگانه و مزوّرانه خواند و افزود: آنها فقط به دنبال منافع خود بوده و هستند. 

وي در ادامه تصريح كرد: رسانه‌هاي بيگانه قصد داشتند ضمن كمرنگ جلوه دادن راهپيمايي باشكوه 22 بهمن، از اتفاقات 25 بهمن شبيه سازي كنند و آن را به انقلاب مردم مصر متصل كنند كه اين حركت، عملي خبيثانه و زشت بود و البته ناكام ماند. 

ناطق‌نوري در پايان مردم ايران را آگاه و هوشيار دانست و تصريح كرد: همين انسجام و حضور در صحنه و پيوند مردم با ولايت و رهبري، مهمترين عامل بقا و پايداري نظام و كشور است. 
انتهاي پيام/ع*

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

mosaferakherat

mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان
دسترسی سریع به انجمن ها