عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خون صانع ژاله سند محكمي بر بطلان فتنه‌گران است

خون صانع ژاله سند محكمي بر بطلان فتنه‌گران است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:33 ب.ظ

89/11/27 - 12:34
شماره:8911270731
دانشگاه علوم پزشكي كاشان اعلام كرد؛
خون صانع ژاله سند محكمي بر بطلان فتنه‌گران است

خبرگزاري فارس: خون صانع ژاله در 25 بهمن سند محكمي بر بطلان فتنه‌گران است كه هزاران فرياد عدالت‌خواهي را در دنيا طنين‌انداز مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كاشان، دانشگاه علوم پزشكي كاشان در بيانيه‌اي انزجار و نفرت خود از اقدامات فتنه‌گران و منافقان در روز 25 بهمن به منظور ايجاد ناامني و نفاق در جامعه و به شهادت رساندن مظلومانه دانشجوي بسيجي صانع ژاله اعلام كرد.
در اين بيانيه آمده‌است: ما اعضاي هيئت علمي، جامعه پزشكان ، پيراپزشكان، كاركنان و دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي كاشان ضمن محكوم كردن اين اقدام ضدامنيتي اعلام مي‌داريم كه در دفاع از نظام مقدس جمهوري اسلامي و ولايت فقيه تا پاي جان ايستاده و از منويات ولي امر مسلمين جهان حضرت آيت‌الله العظمي امام خامنه‌اي حمايت مي‌كنيم .
دانشگاهيان علوم پزشكي كاشان در اعتراض به حضور غيرقانوني فتنه‌گران در روز 25 بهمن‌ماه و محكوميت اين بلواي آشوبگران در بيانيه خود آورده‌است: با استناد به كلام گوهر بار معمار كبير انقلاب اسلامي كه فرمودند: "ملت ما ملت خون و مكتب ما مكتب شهادت است " اين ملت شريف و شهيدپرور با اقتدا به پير و مرادشان امام راحل (ره) و تبعيت از مقام عظماي ولايت در پرده‌برداري از جنايات آمريكا و انگليس و رژيم صهيونيستي در ايران و ارتباط اين مستكبران با جريان فتنه خسته نمي‌شوند.
در ادامه آمده‌ است: شهادت، اسارت، جانبازي و ايثار در قاموس و فطرت اين مردم است و اين ملت فداكار و ايثارگر رهرو همان مكتب سرخ حسيني هستند كه در دفاع از حقانيت اسلام از هر گونه دفاع و مقابله با عناصر خود فروخته به ويژه بذل جان و خونشان دريغ نمي‌كنند.
در قسمت ديگري از اين بيانيه نيت و هدف اصلي سران فتنه در روز 25 بهمن را اينگونه راز گشايي كرده است «هدف آمريكا و اسرائيل در تحريك سران فتنه براي اقدامات مجدد آنها در روز 25 بهمن انحراف افكار عمومي جهان از بيداري ملت مصر و تونس و معطوف شدن جهانيان به ايران بود تا بار رسوايي آنها را در شكست و فراري كردن سران دست‌نشانده آنها به ويژه مبارك و بن علي كاهش دهد».
دانشگاهيان علوم پزشكي كاشان در بندهاي ديگر بيانيه خود خواستار برخورد قطعي و تجديد نظر فوري مسئولان امنيتي و قضايي كشور در برخورد با اين آشوبگران و اغتشاشگران منافق و فتنه‌گر به ويژه سران ملعون فتنه شدند كه با صراحت و وقاهت تمام با استفاده از سلاح گرم جنگ مسلحانه عليه ملت و نظام را در جامعه آشكار و عملي كردند و با به شهادت رساندن فرزندان اين ملت ظلم و گستاخي را به اوج خود رسانده‌اند.
انتهاي پيام/صا30/ح

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها