عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دستگاه قضايي فتنه‌گران را به عنوان مفسد في‌الارض محاكمه كند

دستگاه قضايي فتنه‌گران را به عنوان مفسد في‌الارض محاكمه كند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:33 ب.ظ

89/11/27 - 12:35
شماره:8911270530
قوامي در نطق ميان دستور:
دستگاه قضايي فتنه‌گران را به عنوان مفسد في‌الارض محاكمه كند

خبرگزاري فارس: نماينده اسفراين در مجلس گفت: از دستگاه قضايي انتظار مي‌رود به نداي حق طلبانه ملت ايران در 9 دي و 22 بهمن امسال پاسخ دهد و كساني كه فتنه 88 و 25 بهمن 89 را سازماندهي كردند را هر چه زودتر به عنوان مفسد في‌الارض محاكمه كند.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، هادي قوامي نماينده مردم اسفراين در مجلس شوراي اسلامي كه صبح امروز (چهارشنبه) به عنوان چهارمين ناطق ميان دستور در صحن علني مجلس سخن مي‌گفت، اظهار داشت: حماسه 22 بهمن 89 بر اساس عشق و ارادت به امام راحل (ره) و آرمان‌هاي مقدس انقلاب اسلامي و پيروي از ولايت مطلقه فقيه با عظمتي ستودني به دست تواناي مردم رشيد و هميشه در صحنه ايران اسلامي به وجود آمد و تقارن آن با اخبار پيروزي مردم مصر و فرار يكي از عاملان نظام سلطه، شيريني اين جشن را دوچندان كرد.

وي همچنين ضمن تقدير و تشكر از اين حضور چند ده ميليوني ملت در 22 بهمن 89، گفت: اين حضور ملت برگرفته از آگاهي و بصيرت، در مقابل عظمت اين ملت سر تواضع فرود مي‌آوريم و خداوند را شاكريم.

قوامي ادامه داد: با همه اين شيريني‌ها در كام ملت ايران و مظلومين جهان، متأسفانه شاهد بوديم كه برخي از ايادي دروني استكبار كه در فتنه سال گذشته نوكري خود را به مستكبرين و دوري‌شان از خط امام و خروجشان بر همگان ثابت كردند، در سناريوي جديد در حالي كه حاضر نشدند تا در روز ملي 22 بهمن همراه با ملت ايران براي دفاع از ملت‌هاي آزاده به ميدان بيايند، به اسم حمايت از مردم مصر و تونس روز 25 بهمن را كه يادآور اتفاقي در سال 58 است كه منافقين عليه امام راهپيمايي تشكيل دادند، اين روز را متأسفانه زنده كرده و لكه ننگي براي تاريخ ثبت كردند.

به گفته وي، فتنه‌گران در 25 بهمن، به خيابانها آمدند تا خوراك تبليغاتي شبكه‌هاي صهيونيستي و آمريكايي را فراهم كنند، لذا از قوه قضاييه انتظار برخورد سريع و قاطعانه با عاملان اصلي فتنه اخير را دارم چراكه با توجه به فرمايشات رهبر معظم انقلاب، نخبگان سياسي كه قانون را زيرپا مي گذارند، چه بخواهند و چه نخواهند، مسئول خون‌ها و خشونت‌ها و رفتارهاي غيرقانوني هستند و كساني كه اغتشاش مي‌كنند به فرموده حضرت امام مفسدفي الارض هستند.

اين عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس عنوان كرد: از دستگاه قضايي انتظار مي‌رود به نداي حق طلبانه ملت ايران در 9 دي و 22 بهمن امسال پاسخ دهد و كساني كه فتنه 88 و 25 بهمن 89 را سازماندهي كردند را هر چه زودتر به عنوان مفسد في‌الارض محاكمه كند.

وي در خاتمه با اشاره به مشكلات حوزه انتخابيه‌اش، گفت: با توجه به سفر دوم هيئت دولت به خراسان شمالي، انتظار مي‌رود كه با توجه به شاخص‌هاي عقب‌ماندگي اين استان در زمان تقديم لايحه بودجه 90 اعتبار تملك‌دارايي‌هايي استان خراسان شمالي به 150 ميليارد تومان افزايش يابد تا بتوانيم شاخص‌هاي عقب ماندگي اين استان را به متوسط شاخص هاي كشوري نزديك كنيم.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها