عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

8 هزار زائر راهيان نور در محكوميت سران فتنه در شلمچه تجمع مي‌كنند

8 هزار زائر راهيان نور در محكوميت سران فتنه در شلمچه تجمع مي‌كنند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:34 ب.ظ

 گروه فرهنگي / حوزه ايثار و شهادت

89/11/27 - 18:08
شماره:8911271426
 
سازمان اردويي راهيان نور و گردشگري بسيج خبر داد:
8 هزار زائر راهيان نور در محكوميت سران فتنه در شلمچه تجمع مي‌كنند

خبرگزاري فارس: سازمان اردويي راهيان نور و گردشگري بسيج از تجمع 8 هزار زائر راهيان نور منطقه شلمچه در محكوميت سران فتنه در ساعت 11 صبح فردا خبر داد.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، سازمان اردويي راهيان نور و گردشگري بسيج از تجمع 8 هزار زائر راهيان نور منطقه شلمچه در محكوميت فتنه 25 بهمن ساعت 11 صبح فردا (پنج‏شنبه) خبر داد و با صدور بيانيه‌اي انزجار خود را از فتنه 25 بهمن اعلام كرد. 
در اين بيانيه آمده است: درست در هنگامه‌اي كه تمام ملت‌هاي منطقه ضدحكام ديكتاتورشان به خيابان‌ها آمده بودند و يك به يك به دنبال ساقط كردن نظام‌هاي فاسدشان بودند، مردم در سالروز پيروزي انقلاب با جمعيت ميليوني به خيابان‌ها آمدند و در طرفداري از نظام حاكم و ولي فقيه زمان راهپيمايي كردند. 
اين بُرد سياسي اگرچه به كام ملت ايران بسيار شيرين بود، اما به طور حتم در كام دولت‌هاي مستكبر غربي خاصه آمريكا بسيار تلخ و ناگوار بود. لذا با طراحي و عملي كردن نقشه‌هاي شوم خود، آن‎هم به وسيله عمله‌هاي ورشكسته خود در ايران، آن شيريني را به كام ملت تلخ كردند. 
آنها به بهانه حمايت از انقلاب مصر تجمع كردند اما چه‏كسي است كه نداند اين بهانه‌اي بيش براي اجراي نقشه‌هاي شيطاني آمريكا نبود. 
اگر سران فتنه واقعاً طرفدار مردم مصر و تونس هستند چرا همپاي جمعيت باشكوه و ميليوني ايران در 22 بهمن به خيابان‌ها نيامديد و از ملت مظلوم مصر و تونس حمايت نكردند؟ مگر شعارهاي «نه غزه ، نه لبنان، جانم فداي ايران» آنها فراموش‌مان شده است؟ 
اين تجمع غير قانوني و هرج و مرج و اخلال در امور شهري و از همه بالاتر شهادت 2 نفر و مجروح شدن ده‌ها هموطن، لكه ننگ ديگري بر پرونده سياه سران فتنه است. 
سكوت را ديگر مجالي نيست و هرفرد و هرگروهي در برابر اين جنايت ساكت باشد، خيانت عظيمي كرده است. 
ما زائران راهيان نور، دانشجويان، دانش آموزان، ايثارگران و اقشار مختلف جامعه كه دل در گرو شهدا داريم، انزجار خود را از استكبار جهاني خاصه آمريكا و اسرائيل و دست‏نشانده‌هاي داخلي آنان اعلام كرده ضمن تسليت شهادت دو جوان بسيجي و ابراز همدردي با خانواده‌هاي داغدار آنان، قاطعانه خواستار محاكمه و اشد مجازات سران فتنه را هستيم. 
انتهاي پيام/*

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

mosaferakherat

mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان
دسترسی سریع به انجمن ها