عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

فتنه‌گري امروز و ديروز منشأ صهيونيستي دارد

فتنه‌گري امروز و ديروز منشأ صهيونيستي دارد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:34 ب.ظ

89/11/27 - 12:47
شماره:8911270509
جويجري در نطق ميان دستور:
فتنه‌گري امروز و ديروز منشأ صهيونيستي دارد

خبرگزاري فارس: نماينده اهواز در مجلس با بيان اينكه فتنه‌گري امروز و ديروز منشأ هواپرستي داخلي و استكباري صهيونيستي خارجي دارد، گفت: از قوه قضاييه انتظار اشد مجازات را براي اذناب داخلي فتنه‌گران داريم.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، شبيب جويجري نماينده مردم اهواز در مجلس شوراي اسلامي كه صبح امروز (چهارشنبه) به عنوان سومين ناطق ميان دستور در صحن علني مجلس سخن مي‌گفت، اظهار داشت: جهان اسلام در قرن اخير شاهد تحولات مختلفي بوده كه در نتيجه آن جريان اسلام‌گرا در حال رشد و تمامي جريان‌هاي ناسيوناليستي و سكولار در حال افول هستند و نمونه واضح آن پيروزي حزب‌الله لبنان و مقاومت اسلامي فلسطين در جنگ 33 روزه و 22 روزه است.

وي افزود: اين در حالي است كه تمامي جنگ‌هاي گذشته غلبه با رژيم صهيونيستي بوده و اين پيروزي‌ها حاصل نشد مگر با تكيه بر اسلام ناب راستين كه امام راحل آن را تفسير كرد نه با اسلام افراطي طالبانه ساخته و پرداخته سازمان‌هاي اطلاعاتي غرب و نه اسلام دولت‌ها و حكومت‌هاي سكولار و آمريكايي حاكم بر منطقه.

جويجري در بخش ديگري از سخنانش تصريح كرد: اين بيداري اسلامي امروز در به زير كشاندن دو طاغوت مصر و تونس تجلي كرده است و اين همان وعده الهي است كه آينده را براي اسلام ترسيم كرده است.

وي اضافه كرد: نكته مهمي كه در انقلاب مردم مصر و تونس بايد به آن توجه كرد و وجه افتراق با انقلاب اسلامي ايران نيز محسوب مي‌شود كه همان خلأ رهبري است كه ركن ركين انقلاب است و انشاءالله اين دو انقلاب از اين مرحله به بهترين وجه عبور كنند.

نماينده مردم اهواز در خانه ملت بر همين اساس يادآور شد: اين عنصر اساسي يعني امر رهبري و مديريت انقلاب همان ركني است كه دشمنان انقلاب اسلامي ايران در خارج از آن هراسان و در جهت تضعيف جايگاه مردمي آن هستند و در اين راستا اعلام مي‌كنيم كه همانطور كه امير مؤمنان فرمودند، همواره آغاز پديد آمدن فتنه‌ها هواپرستي و بدعت‌گذاري در احكام آسماني است و يقيناً فتنه‌گري امروز و ديروز منشأ هواپرستي داخلي و استكباري صهيونيستي خارجي دارد.

اين عضو هيئت رئيسه كميسيون امنيت ملي مجلس در بخش ديگري از سخنان خود متذكر شد: همانطور كه مقام معظم رهبري فرمودند سران فتنه در اصل در خارج كشور حضور دارند و اين هواپرستان فريب‌خورده اذناب داخلي آنانند و از قوه قضاييه مي‌خواهيم نگذارد خون به ناحق ريخته دانشجويان بسيجي همچون شهيد ژاله و تخريب اموال عمومي در فتنه 88 و 25 بهمن امسال از بين برود و انتظار اشد مجازات را براي اذناب داخلي فتنه‌گران داريم و از هوشياري آحاد ملت و نيروهاي مخلص امنيتي و انتظامي و بسيج مستضعفين تشكر خود را اعلام مي‌كنيم.

وي در خاتمه ضمن محكوم كردن اظهارات مداخله‌جويانه وزير امور خارجه آمريكا و رئيس سياست خارجي اتحاديه اروپا، اعلام كرد: دولت و مجلس و همه ملت و تمامي اركان نظام جز يك پيام را نخواهند شنيد و آن وحدت با رهبري معظم و ولايت مطلقه فقيه است و تا از بين رفتن نظام سلطه كه همانا وعده الهي است اين مسير ادامه دارد.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286870
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها