عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

هدف دشمنان القاي ناامني در كشور "الگوي بيداري اسلامي " است

هدف دشمنان القاي ناامني در كشور "الگوي بيداري اسلامي " است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:35 ب.ظ

89/11/27 - 12:51
شماره:8911270460
عضو كميسيون امنيت ملي مجلس:
هدف دشمنان القاي ناامني در كشور "الگوي بيداري اسلامي " است

خبرگزاري فارس: عضو كميسيون امنيت ملي مجلس گفت: امروز بيداري اسلامي فراگير در دنياي اسلام، لرزه بر اندام استكبار انداخته و نظام سلطه مجبور شده است تا كانون توجهات افكار عمومي را از شمال‌ آفريقا به نقطه ديگري منحرف كند و طوري القاء كنند كه كشوري كه الگوي بيداري اسلامي است، شرايط در آن متفاوت است.

به گزارش خبرنگار سياسي باشگاه خبري فارس«توانا» جواد جهانگيرزاده عضو كميسيون امنيت ملي مجلس شوراي اسلامي شب گذشته در برنامه گفت‌و‌گوي ويژه خبري گفت: اتفاق 25بهمن در حقيقت تقابل با روز عظيم 22بهمن است كه تصميم داشت در مقابل درياي بي‌كران ملت در 22بهمن قرار بگيرد.

وي گفت: كساني كه زماني به ظاهر دوست انقلاب بودند، امروز در مقابل تمام دستاوردهاي نظام قرار گرفته و در زمين آماده شده توسط دشمن بازي مي‌كنند.

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: امروز بيداري اسلامي فراگير در دنياي اسلام، لرزه بر اندام استكبار و صهيونيست‌ها انداخته است؛ بنابراين نظام سلطه مجبور شده است تا كانون توجهات افكار عمومي را از شمال‌ آفريقا به نقطه ديگري منحرف كند و طوري القاء كنند كه كشوري كه الگوي بيداري اسلامي است، شرايط در آن متفاوت است.

جهانگيرزاده با اشاره به اينكه افراد و گروه‌هاي نگون بخت ضد اسلام همچون سلطنت طلب‌ها، منافقين، صهوينيست‌ها و افرادي كه تا چندي بيش به ظاهر در جبهه نظام اسلامي قرار داشته، امروز در كنار هم قرار گرفته‌اند، خاطرنشان كرد: 22بهمن امسال فقط مربوط به كشور ايران نبود بلكه كاملا مربوط به جهان اسلام بود و لذا فتنه‌گران سعي داشتنه اين روز را كه نماد وحدت همه اقشار و گروه‌ها در كشور بود به تقابل تبديل كنند.

وي گفت: مجلس شوراي اسلامي معتقد است بايد با عوامل برهم زننده امنيت ملي برخورد جدي صورت گيرد، چرا كه براي نمايندگان مردم قابل تحمل نيست چند نفر كه خيال مي‌كنند در درون ملت جايي دارند بر اساس ذهنيت غلط هر از گاهي بخشي از كشور را بر هم بزنند.

عضو كميسيون امنيت ملي مجلس با اشاره به نطق يكي از نمايندگان اقليت مجلس شوراي اسلامي در روز گذشته‌، اظهار داشت: حتي نمايندگان اقليت مجلس نيز از افراد سران فتنه‌ اعلام انزجار كردند، چرا كه راه مقابله با چنين جرياناتي وحدت و همدلي است.

جهانگيرزاده گفت: امروز زمان بيان شجاعانه نظرات است و وقت سكوت و تامل و ملاحظه نيست، لذا زمان سخن گفتن است و به همين دليل بايد امروز سخن خود را بسيار جدي بيان كرد و مجلس شوراي اسلامي از ديگران نيز انتظار دارد به هر شكلي كه سكوت كرده‌اند، به صورت جدي وارد صحنه شوند و مواضع خود را آشكار و جدي بيان كنند.

اين نماينده مجلس اضافه كرد: آنچه كه در مجلس اتفاق افتاد نمادي از رفتار و مطالبات مردم بود، مردم از سكوت و از عدم برخورد قاطع با سران فتنه ناراحت هستند، بنابراين اميدواريم اقدام مجلس به عنوان الگويي براي ساير دستگاه‌ها قرار بگيرد و با قاطعيت با موضوع برخورد شود.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها