عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

جلسه طولاني شب گذشته مجلس با مسئولان ذي‌ربط درباره حوادث اخير

جلسه طولاني شب گذشته مجلس با مسئولان ذي‌ربط درباره حوادث اخير
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:35 ب.ظ

89/11/27 - 12:57
شماره:8911270791
حجت‌الاسلام ابوترابي در گفت‌وگو با فارس خبر داد
جلسه طولاني شب گذشته مجلس با مسئولان ذي‌ربط درباره حوادث اخير

خبرگزاري فارس: نائب رئيس اول مجلس شوراي اسلامي، با اشاره به جلسه طولاني شب گذشته مجلس درباره حوادث 25 بهمن گفت: جنايات اخيري كه به دست استكبار جهاني و مزدوران داخلي آنها خلق شد، تمام پرده‌هاي ابهام را كنار زد.

حجت‌السلام سيد محمدحسن ابوترابي‌فرد امروز در حاشيه مراسم تشييع دانشجوي بسيجي شهيد صانع ژاله در دانشگاه تهران، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا» با اشاره به حوادث روزهاي اخير تهران اظهارداشت: جنايات اخيري كه به دست استكبار جهاني و مزدوران داخلي آنها خلق شد، تمام پرده‌هاي ابهام را كنار زد و نشان داد كه برخي افراد خودفروخته به غرب دست در دست رژيم صهيونيستي داشته و جريان واحدي را مديريت مي‌كند.

وي با بيان اينكه اين جريان واحد مي‌خواهد در مقابل حركت عظيم ملت در 22 بهمن 89 بايستد، تأكيد كرد: در اين شرايط تمام كساني كه به انقلاب، امام و رهبري وفادارند، بايد در جبهه واحدي قرار گيرند و روياروي كساني كه صف خود را از صف ملت كاملاً جدا كرده‌اند بايستند.


حجت‌الاسلام ابوترابي‌فرد ادامه داد: اميدواريم با انسجام و وحدت ملي، اين راه با عزّت ادامه يابد و اين افراد خودفروخته و وابسته به بيگانه كه امروز هيچ‌گونه حيثيت سياسي و اجتماعي ندارند، به دست تواناي انقلاب اسلامي مورد مؤاخذه و مجازات قرار گيرند.

نائب رئيس اول مجلس شوراي اسلامي با اشاره به تشكيل كميته ويژه‌اي در مجلس شوراي اسلامي براي بررسي حوادث اخير تصريح كرد: اين كميته از روز گذشته كار خود را آغاز كرده و چند جلسه نيز تشكيل داده است؛ همچنين، شب گذشته نيز يك جلسه طولاني با مسئولان ذي‌ربط برگزار كرده است كه اميدواريم در كوتاه‌ترين زمان گزارش اين كميته به مردم ارائه شود.

وي خاطرنشان كرد: دستور كار فعلي كميته ويژه مجلس، بررسي حوادث اخير و ارائه يك گزارش روشن از اين حوادث و عاملان و مجرمان آن است.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها