عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خانواده شهدا تا محكوميت موسوي و كروبي آرام نمي‌نشينند

خانواده شهدا تا محكوميت موسوي و كروبي آرام نمي‌نشينند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:37 ب.ظ

89/11/27 - 13:16
شماره:8911270844
همسر شهيد مرتضي پاليزواني در گفت‌وگو با فارس:
خانواده شهدا تا محكوميت موسوي و كروبي آرام نمي‌نشينند

خبرگزاري فارس: همسر شهيد پاليزواني گفت: قوه قضائيه با تدبير خود در محكوميت سران فتنه از ايجاد فتنه‌هاي بعدي براي هواهاي نفساني دو خائن به انقلاب و امام (ره) جلوگيري كند و بداند كه ملت ايران و به خصوص خانواده شهدا تا محكوميت موسوي و كروبي آرام نمي‌نشينند.

فهيمه صابري‌زفرقندي، همسر شهيد مرتضي پاليزواني در گفت‌وگو با خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا» اظهار داشت: سران فتنه و اغتشاشاگران به تحريك رهبران خود در سيا و موساد، دنبال ايجاد تزلزل در اراده انقلابي ملت هستند اما غافلند كه اين مردم 32 سال پاي آرمان‌هاي امام خميني (ره)، مقام معظم رهبري و شهدا ايستاده‌اند و يك قدم هم عقب نخواهند نشست.
وي با بيان اينكه مردم تا محاكمه سران فتنه ديگر از پا نمي‌نشينند، گفت: وقت آن است كه قوه قضائيه تكليف سران فتنه را روشن كرده و آنها را مجازات كند؛ در غير اين صورت ملت، كروبي و موسوي را محاكمه خواهد كرد.
اين همسر شهيد دفاع مقدس بيان داشت: مقصود سران فتنه فريب مردم و شاد كردن آمريكا و رژيم صهيونيستي است اما نكته قابل توجه اينجاست كه آمريكا با اين دو نيز همان كاري را خواهد كرد كه با شاه كرد و بعد از اينكه سوء استفاده‌اش را از كروبي و موسوي كرد، آنها را مثل دستمال‌ كهنه دور خواهد انداخت.
همسر شهيد پاليزواني با بيان اينكه شهادت جواناني كه در اغتشاشات فتنه پس از انتخابات به شهادت رسيدند، دل ملت را به درد آورده است، گفت: قطعاً خون اين شهداي مظلوم درخت انقلاب اسلامي را آبياري خواهد كرد.
وي با بيان اينكه سكوت خانواده شهدا و ملت ايران طي 8 ـ 9 ماه اخير فقط به تبعيت از ولايت فقيه بوده است، اظهار داشت: سكوت جايز نيست؛ مگر اينكه حكم رهبر معظم انقلاب اين باشد كه در اين صورت خالصانه سمعاً و طاعتاً خواهيم بود؛ اما اگر كوتاهي از سوي قوه قضائيه است، نخواهيم گذشت.
اين همسر شهيد دفاع مقدس اظهار داشت: همان‌طور كه همه جهان ديدند، ملت ايران در 22 بهمن با تمام شور و شعور خود با رهبرشان دست بيعت دادند و امروز نيز در دفاع از آرمان‌هاي انقلاب و امام خميني (ره) پشت ولايت ايستاده‌اند.
پاليزواني، سكوت برخي خواص را در شرايط كنوني خيانت به امام (ره) و خون شهدا خواند و افزود: سران فتنه امروز در ذليل‌ترين وضع ممكن به سر مي‌برند و اگر اقدامي مي‌كنند، به دليل حمايت غربي‌هاست؛ اما بدانند، ديگر راه بازگشتي ميان ملت ندارند.
اين همسر شهيد دفاع مقدس بيان داشت: قوه قضائيه با تدبير و اقدام به موقع خود در محكوميت سران فتنه از ايجاد فتنه‌هاي بعدي براي هواهاي نفساني دو خائن به انقلاب و امام (ره) جلوگيري كند و بداند كه ملت ايران و به خصوص خانواده شهدا تا محكوميت موسوي و كروبي آرام نمي‌نشيند.
به گزارش توانا، شهيد مرتضي پاليزواني در سال 1341 در تهران متولد شد؛ وي در دوران دفاع مقدس به عنوان كارمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در جبهه‌هاي حق عليه باطل به فعاليت‌هاي فرهنگي و تبليغاتي مشغول بود.
اين شهيد والا مقام، در سال 1365 در منطقه عملياتي فكه در يكي از پاتك‌هاي دشمن به همراه جمعي از رزمندگان اسلام به شهادت رسيد.
شهيد پاليزواني لحظاتي پيش از شهادت جملاتي كوتاه از پرمحتوا از خود به يادگار گذاشته است تا به آيندگان بگويد: تنها راه سعادت و رستگاري، راه خميني است و بس.
وي در بخشي از وصيت‌نامه خود آورده است: «در اين لحظات كه مي‌روم حماسه‌اي در تاريخ خونبار تشيع بيافرينم، اعلام مي‌كنم با اعتقاد به كامل و اختيار مطلق، اسلام خميني و مطهري را انتخاب كردم و خالصانه براي خدا شهيد شدم و خونم در رگ‌هاي همسر و فرزندانم جاري است.»
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها