عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سران فتنه آگاهانه از آمريكا و رژيم صهيونيستي حمايت مي‌كنند

سران فتنه آگاهانه از آمريكا و رژيم صهيونيستي حمايت مي‌كنند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:39 ب.ظ

89/11/27 - 13:31
شماره:8911270735
رفيق‌دوست در گفت‎وگو با فارس:
سران فتنه آگاهانه از آمريكا و رژيم صهيونيستي حمايت مي‌كنند

خبرگزاري فارس: وزير سپاه در ايام دفاع مقدس با بيان اينكه كندذهن‌ترين افراد جامعه هم مي‌فهمند كه سران فتنه از جاي ديگر دستور مي‌گيرند، گفت: آنها به‏صورت آگاهانه از اسرائيل و آمريكا حمايت مي‌كنند.

محسن رفيق‌دوست وزير سپاه در ايام دفاع مقدس در گفت‎وگو با خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، با اشاره به اقدامات اخير سران فتنه و راهپيمايي غيرقانوني 25 بهمن گفت: اين راهپيمايي غيرقانوني در درجه اول باعث رو شدن هرچه بيشتر دست سران فتنه بود.

وي در خصوص درخواست مردم براي محاكمه سران فتنه نيز تاكيد كرد: مقام معظم رهبري در راس امور است و از همه مردم بهتر وقايع را مي‌بينند، وقتي مصلحت نمي‌دانند، يعني نمي‌خواهند از سران فتنه، امامزاده و قهرمان درست كنند.

رفيق‎دوست ادامه داد: سران فتنه روزبه‎روز در اين چرخي كه مي‌چرخد از بين مي‌روند، يعني ديگر كندذهن‌ترين افراد جامعه هم مي‌فهمند كه اينها از جاي ديگر دستور مي‌گيرند و به صورت آگاهانه از اسرائيل و آمريكا حمايت مي‌كنند.

وزير سپاه در ايام دفاع مقدس با بيان اينكه هرچه ديرتر با سران فتنه برخورد بشود، براي انقلاب بهتر است، تصريح كرد: بايد صف مردم را از اينها جدا كرد، اين دفعه كه درخواست حضور در مقابل راهپيمايي بي‌نظير 22 بهمن را كردند، 200 نفر بيشتر نيامدند، حال بايد روشنگري كرد تا دفعه بعد 50 نفر هم نيايد.

رفيق‎دوست در پايان با اشاره به اقدامات سران فتنه اظهار داشت: اينها اگر در تاريخ به زباله‌دان بيفتند بهتر از اين است كه ما قهرمانشان كنيم.
انتهاي پيام/ب*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها