عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

طنين شعار "مرگ بر موسوي و كروبي " در پايتخت انرژي هسته‌اي ايران

طنين شعار "مرگ بر موسوي و كروبي " در پايتخت انرژي هسته‌اي ايران
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:39 ب.ظ

89/11/27 - 13:49
شماره:8911270882
حاشيه سفر استاني رئيس‌جمهور به بوشهر؛
طنين شعار "مرگ بر موسوي و كروبي " در پايتخت انرژي هسته‌اي ايران

خبرگزاري فارس: مردم استان بوشهر در جريان استقبال از رئيس جمهور شعارهايي در محكوميت اقدامات اخير فتنه‌گران سر داده خواستار محاكمه فوري سران فتنه از جمله موسوي و كروبي شدند.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس به بوشهر، محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور صبح امروز چهارشنبه در هشتاد و ششمين سفر استاني هيئت دولت وارد فرودگاه بين‌المللي بوشهر شد كه اين سفر با حاشيه‌هايي همراه بود.

رييس‌جمهور در بدو ورود از سوي آيت‌الله صفايي بوشهري نماينده ولي فقيه و امام جمعه بوشهر، آيت‌الله حسيني بوشهري نماينده مردم استان در مجلس خبرگان رهبري و همچنين استاندار بوشهر استقبال شد.

احمدي‌نژاد پس از پايين آمدن از پله‌هاي هواپيما از ميان 82 نفر از پيشگامان بسيج دانش‌آموزي استان بوشهر عبور كرد و دانش آموزان بسيجي نيز با اهداي گل و گلباران كردن مسير حركت رئيس‌جمهور از وي استقبال به عمل آوردند.

احمدي‌نژاد به محض خروج از فرودگاه بين‌المللي بوشهر با استقبال مردم بوشهر مواجه شد و همزمان با استقبال مردمي 3 فروند جنگنده نظامي هم بر فراز شهر بوشهر به پرواز درآمده به رژه هوايي پرداختند.

بوشهري‌ها علاوه بر شعارهايي كه در خوشامدگويي به رئيس‌جمهور سرمي‌دادند، شعارهايي هم عليه فتنه‌گران سر دادند و از قوه قضائيه خواستند با سران فتنه به شدت برخورد كند.

مردم استان بوشهر كه تصاوير امام راحل، مقام معظم رهبري و پرچم‌هايي به رنگ جمهوري اسلامي ايران را در دست داشتند، شعارهايي از جمله مرگ بر ضد ولايت فقيه، مرگ بر آمريكا، مرگ بر موسوي، مرگ بر كروبي و مرگ بر فتنه‌گر سر دادند و خواستار محاكمه و اعدام موسوي و كروبي و ساير فتنه‌گران شدند.

در مسير استقبال مردمي از رئيس‌جمهور پلاكاردي در دست برخي از بوشهري‌ها بود كه يك‎طرف آن به تصاوير مقام معظم رهبري و امام راحل مزين شده و در كنار آن نيز نوشته شده بود عشق يعني لافتي الا علي، عشق يعني رهبرم سيد علي. سوي ديگر اين پلاكارد اما تصاوير باراك اوباما، شيمون پرز، حسني مبارك، خاتمي، كروبي و موسوي بود كه روي آنها ضربدر خورده و شعارهايي از جمله "خواص بي‌كفايت، مايه ننگ ملت "، "مرگ بر آمريكا "، "سبز فقط سبز علي، مرگ به سبز اموي " نوشته شده بود.

مردم ديار رئيس‎علي دلواري همچنين با سر دادن شعارهايي از جمله "صلّ علي محمد، بوي رجايي آمد "، "احمدي، احمدي، خدا نگهدار تو! "، "صلّ علي محمد، ياور رهبر آمد "، "مالك اشتر علي، به شهر ما خوش آمدي! " و . . . از رئيس جمهور خود استقبال كردند.

رئيس جمهور همچنين در جمع مردم بوشهر در ورزشگاه شهيد بهشتي اين شهر با به تن كردن لباس دليران تنگستان، سخنراني كرد كه اين كار وي با استقبال بوشهري‌ها مواجه شد.
انتهاي پيام/ع*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها