عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سران فتنه خائن به نظام جمهوري اسلامي و آرمان‌هاي امام(ره) هستند

سران فتنه خائن به نظام جمهوري اسلامي و آرمان‌هاي امام(ره) هستند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:40 ب.ظ

89/11/27 - 13:55
شماره:8911270934
همسر شهيد لبافي‌نژاد در گفت‌وگو با فارس:
سران فتنه خائن به نظام جمهوري اسلامي و آرمان‌هاي امام(ره) هستند

خبرگزاري فارس: همسر شهيد لبافي‌نژاد گفت: سران فتنه با خباثت‌ها و توطئه‌گري‌هاي خود علناً به نظام جمهوري اسلامي و آرمان‌هاي امام خميني(ره) خيانت كرده‌اند.

پروين سليحي همسر شهيد مرتضي لبافي‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا» با اشاره به اغتشاش اخير و به شهادت رسيدن دو جوان دانشجوي بسيجي به دست عوامل منافقين اظهار داشت: قطعاً اين حركت‌هاي مذبوحانه سران فتنه و اغتشاش‌گران ناشي از استيصال غربي‌ها و منافقين است.
وي افزود: آنها به هركاري دست مي‌زنند تا آبروهاي از دست رفته را بازگردانند و بر جناياتي كه مرتكب شدند، سرپوش بگذارند و اذهان عمومي را از حركت‌هايي كه امروز در دنيا براي برپايي حكومت اسلامي اتفاق مي‌افتد، منحرف كند.
همسر شهيد لبافي‌نژاد با بيان اينكه خداوند دشمنان ما را جزو حمقا قرار داده و تصميم‌هايي كه مي‌گيرند نيز بر اين اساس است، گفت: سران فتنه ماهيت اصلي خويش را نشان دادند و با شهادت امثال اين دو جوان مخلصي كه بي‌گناه خونشان بر زمين ريخته شد، قطعاً جريان نهضت جهاني برپايي حكومت اسلامي ادامه خواهد داشت.
سليحي بهانه اغتشاشگران براي حمايت از مردم مصر را بي‌پايه و اساس خواند و اظهار داشت: وقتي اغتشاش‌گران ايران از سوي شبكه‌هايي حمايت مي‌شوند كه مدافعان سرسخت حسني مبارك هستند، چطور مي‌توانند دفاع از مردم مصر را بهانه تظاهرات و خرابكاري‌هاي خود قرار دهند؛ چرا كه مردم مصر امروز يكي از بزرگترين دشمنان رژيم صهيونيستي و آمريكا هستند.
وي گفت: اين مسئله نشانه حماقت دشمنان است و بايد بدانند كه خون‌هايي كه در اغتشاشات اخير بر زمين ريخته شد، هزاران ريشه خواهد دوانيد و جنبش‌هاي حقانيت‌طلب در سراسر كشور رشد خواهد كرد.
سليحي با اشاره به نقش قوه قضائيه در شرايط كنوني عنوان كرد: امروز خواست ملت و وكلاي آنها در مجلس شوراي اسلامي از قوه قضائيه اين است كه ديگر مجازات سران فتنه را به تأخير نيندازد.
اين همسر شهيد ابراز داشت: ترديدي نيست كه سران فتنه با خباثت‌ها و توطئه‌گري‌هاي خود علناً به نظام جمهوري اسلامي و آرمان‌هاي امام خميني(ره) خيانت كرده اند و پرونده موسوي و كروبي تكميل است؛ اميدواريم هرچه زودتر با تشكيل دادگاه، شاهد محاكمه سران فتنه باشيم.
سليحي با بيان اينكه خانواده شهدا بايد همچون گذشته آرمان‌ها و خواسته‌هاي شهدا را سرلوحه رفتار و انديشه خود قرار دهند، اظهار داشت: خانواده شهدا و ايثارگران همواره با بصيرت و آگاهي و حضور هوشيارانه خود در عرصه‌هاي مختلف نظام به هر شكل ممكن مدافع نظام و ولايت فقيه خواهند بود.
وي با بيان اينكه همه دستاوردهاي كنوني انقلاب اسلامي به دليل وجود نعمت ولايت فقيه است، اظهار داشت: ملت ايران بحمدالله علي‌رغم توطئه‌هاي دشمنان كه هرروز بيشتر و پيچيده‌تر مي‌شود، سربلندتر از گذشته در دنيا به عنوان يك ملت آگاه و يك كشور مقتدر و عزت‌مند مطرح هستند كه بخش عمده آن ناشي از حضور مردم زير چتر ولايت فقيه است كه هرچه شكر آن را به جا بياوريم، كم است.
انتهاي پيام/*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها