عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

عليرغم همه فتنه‌گري‌هاي استكبار وحدت شيعه و سني تداوم دارد

عليرغم همه فتنه‌گري‌هاي استكبار وحدت شيعه و سني تداوم دارد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:41 ب.ظ

89/11/27 - 13:57
شماره:8911270555
كرمي‌راد در نطق ميان دستور:
عليرغم همه فتنه‌گري‌هاي استكبار وحدت شيعه و سني تداوم دارد

خبرگزاري فارس: نماينده كرمانشاه در مجلس گفت: عليرغم همه فتنه‌گري‌هاي استكبار براي اختلافات مذهبي شاهد تداوم وحدت شيعه و سني در ايران هستيم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس، محمد كرمي‌راد نماينده مردم كرمانشاه و عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي كه صبح امروز (چهارشنبه) به عنوان پنجمين و آخرين ناطق ميان دستور در صحن علني مجلس سخن مي‌گفت، اظهار داشت: در شرايطي كه خون پاك دو بسيجي شهيد يكي سني و ديگري شيعه به دست فتنه‌گران و مزدوان بيگانه ريخته شد، اين موضوع نشانگر تجديد بيعت شيعه و سني با انقلاب اسلامي و ولي امر مسلمين جهان است كه عليرغم همه فتنه‌گري‌هاي استكبار براي اختلافات مذهبي تداوم وحدت شيعه و سني از سال‌ها قبل و به ويژه از سال 57 تا 89 است.

وي افزود: به روح پاك اين دو شهيد بزرگوار درود مي‌فرستيم و ننگ و نفرت ابدي را براي موسوي و كروبي و فتنه گران نثار مي‌كنيم.

اين نماينده مجلس همچنين گفت: انقلاب اسلامي ايران يك راه استراتژيك دارد كه به حكومت عدل جهاني منتهي مي‌شود و اين اراده الهي است.

نماينده مردم كرمانشاه در مجلس در بخش ديگري از سخنانش يادآور شد: در طول 50 سال انقلاب اسلامي، از آغاز نهضت امام يعني در سال 41 عليرغم همه توطئه‌ها و كارشكني‌هاي استكبار و عوامل داخلي و خارجي و همه گروه‌هاي انحرافي انقلاب روز به روز روحيه انقلابي قوي‌تر، گسترده‌تر و شكوفاتر شده است.

به گفته وي، امواج روي اقيانوس براي هر جامعه‌ آزادي طبيعي است، لذا سليقه‌ها و مواضع و ايده‌هاي سياسي متفاوت همواره در اين 31 سال بوده است و آنچه مهم است آن حركت استراتژيك انقلاب اسلامي در مقابل اين حركت استراتژيك دشمنان اسلام و انقلاب و ايران و همه ملت‌هاي مسلمان همواره توطئه طراحي شده‌اي را دارند كه از كارهاي خلقي و درگيري‌هاي داخلي و كودتاي نوژه و جنگ تحميلي و جاسوسي و تهديد و در صدد ناامن كردن جامعه و مرزها و ايجاد اختلافات قوميتي و ملي و مذهبي و مسئله ديگر كه به حمدالله همه آنها به شكست انجاميد.

كرمي‌راد در ادامه سخنانش يادآور شد: از چند سال قبل طرح فتنه و فتنه‌گري و جنگ نرم را طراحي كردند و بر مبناي نفاق و دورويي در پي عناصري گشتند كه داراي عقده‌هاي گوناگون و انگيزه قدرت‌طلبي و دنياپرستي و توانمندي فريب مردم ساده را داشته باشند.

وي در خاتمه گفت: در انتخابات سال گذشته اين عناصر به صحنه آمدند و از آن فضا نهايت استفاده را بردند و همه افراد و گروه‌هاي مسئله‌دار و گروه‌هاي داخل و خارج از آنها حمايت كردند اما رهبري معظم انقلاب ميدان را باز گذاشت تا مردم با بصيرت آنها را بشناسند و منفور ملت شوند.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286857
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها