عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سكوت در برابر جريان فتنه ظلم به انقلاب است

سكوت در برابر جريان فتنه ظلم به انقلاب است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:42 ب.ظ

89/11/27 - 14:19
شماره:8911270869
مدير حوزه علميه كاشان:
سكوت در برابر جريان فتنه ظلم به انقلاب است

خبرگزاري فارس: مدير حوزه علميه آيت‌الله يثربي (ره) كاشان سكوت و بي‌تفاوتي در برابر فتنه و آشوب 25 بهمن ماه جاري را ظلم به انقلاب، امام و شهدا دانست.

به گزارش خبرگزاري فارس از كاشان، حجت‌الاسلام سيد محمدحسين حسيني پيش از ظهر امروز در تجمع اعتراض‌آميز روحانيون اين شهرستان عليه فتنه 25 بهمن‌ماه گفت: بهاي پرداخت شده براي اين انقلاب تنها خون شهداي 30 سال اخير نيست بلكه به بهاي سنگين خون هزاران شهيد، طي متجاوز از هزار سال و تبعيد و شكنجه هزاران انسان وارسته به دست آمده لذا سكوت در برابر فتنه ظلمي بزرگ است.
وي با اشاره به سوء‌استفاده فرصت‌طلبان از جريان آشوب و فتنه افزود: زمان آن رسيده كه همه گروه‌ها و جريان‌ها با اتحاد و يكدلي از تحقق خواسته آشوبگران كه همان ضعيف شدن انقلاب اسلامي است جلوگيري كنند.
حسيني با اشاره به فرمايشات امام راحل مبني بر وجوب حفظ انقلاب تصريح كرد: بزرگان و عقلاي حوزه علميه قم بايد با اتخاذ تدبيري اين آشوب‌ها و تفرقه‌ها را خاتمه دهند.
وي ضمن محكوم كردن حادثه 25 بهمن ماه خواستار اجراي قانون و برخورد قوه قضائيه با آشوبگران به منظور حفظ امنيت جامعه شد.
حجت‌الاسلام سيد عباس ميرحبيبي استاد حوزه و دانشگاه نيز در اين مراسم گفت: فتنه 25 بهمن ماه نيت و باطن حقيقي سران فتنه را بيش از پيش بر همگان آشكار كرد.
وي با اشاره به الهام گرفتن انقلابيون كشورهاي اسلامي از انقلاب اسلامي ايران افزود: فتنه‌گران به دنبال آن بودند تا افكار عمومي كشورهاي اسلامي از انقلاب مأيوس و منصرف كنند و زير سؤال ببرند اما نتيجه‌اي جز رسوايي براي آنه در پي نداشت.
وي سرگرم كردن افكار عمومي در داخل كشور و از بين بردن ابهت ولايت فقيه را از ديگر اهداف آشوبگران برشمرد و خاطرنشان كرد: سران فتنه بايد بدانند انقلاب ايران انقلابي فرهنگي و اسلامي است لذا صادرشدني است و هيچ تلاشي نمي‌تواند مانع از آن شود كه نمونه‌هاي عيني آن انقلاب در كشورهاي مصر، تونس، يمن، الجزاير و اردن است.
وي با تشريح جريان‌هاي مختلف فتنه از آغاز انقلاب اسلامي تاكنون يادآور شد: از ابتداي اين انقلاب دشمن سعي كرده با شيوه‌هاي مختلف اهداف خود را عملي سازد اما با درايت و تدبير امام راحل و پس از ايشان مقام معظم رهبري نقشه‌هاي دشمن ناكام مانده‌است.
وي با اشاره به جايگاه اصل ولايت فقيه يادآور شد: تا زماني كه ملت بر پيروي از اين اصل ثابت قدم باشند هيچ دسيسه‌اي در نابودي انقلاب به نتيجه نمي‌رسد.
طلاب و اساتيد حوزه علميه آيت‌الله يثربي(ره) كاشان با تجمع و راهپيمايي ضمن محكوم كردن فتنه 25 بهمن‌ماه خواستار برخورد دستگاه‌هاي مسئول با جريان فتنه شدند.
انتهاي پيام/صا20/ح

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها