عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

سكوت در برابر جريان فتنه ظلم به انقلاب است

سكوت در برابر جريان فتنه ظلم به انقلاب است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:42 ب.ظ

89/11/27 - 14:19
شماره:8911270869
مدير حوزه علميه كاشان:
سكوت در برابر جريان فتنه ظلم به انقلاب است

خبرگزاري فارس: مدير حوزه علميه آيت‌الله يثربي (ره) كاشان سكوت و بي‌تفاوتي در برابر فتنه و آشوب 25 بهمن ماه جاري را ظلم به انقلاب، امام و شهدا دانست.

به گزارش خبرگزاري فارس از كاشان، حجت‌الاسلام سيد محمدحسين حسيني پيش از ظهر امروز در تجمع اعتراض‌آميز روحانيون اين شهرستان عليه فتنه 25 بهمن‌ماه گفت: بهاي پرداخت شده براي اين انقلاب تنها خون شهداي 30 سال اخير نيست بلكه به بهاي سنگين خون هزاران شهيد، طي متجاوز از هزار سال و تبعيد و شكنجه هزاران انسان وارسته به دست آمده لذا سكوت در برابر فتنه ظلمي بزرگ است.
وي با اشاره به سوء‌استفاده فرصت‌طلبان از جريان آشوب و فتنه افزود: زمان آن رسيده كه همه گروه‌ها و جريان‌ها با اتحاد و يكدلي از تحقق خواسته آشوبگران كه همان ضعيف شدن انقلاب اسلامي است جلوگيري كنند.
حسيني با اشاره به فرمايشات امام راحل مبني بر وجوب حفظ انقلاب تصريح كرد: بزرگان و عقلاي حوزه علميه قم بايد با اتخاذ تدبيري اين آشوب‌ها و تفرقه‌ها را خاتمه دهند.
وي ضمن محكوم كردن حادثه 25 بهمن ماه خواستار اجراي قانون و برخورد قوه قضائيه با آشوبگران به منظور حفظ امنيت جامعه شد.
حجت‌الاسلام سيد عباس ميرحبيبي استاد حوزه و دانشگاه نيز در اين مراسم گفت: فتنه 25 بهمن ماه نيت و باطن حقيقي سران فتنه را بيش از پيش بر همگان آشكار كرد.
وي با اشاره به الهام گرفتن انقلابيون كشورهاي اسلامي از انقلاب اسلامي ايران افزود: فتنه‌گران به دنبال آن بودند تا افكار عمومي كشورهاي اسلامي از انقلاب مأيوس و منصرف كنند و زير سؤال ببرند اما نتيجه‌اي جز رسوايي براي آنه در پي نداشت.
وي سرگرم كردن افكار عمومي در داخل كشور و از بين بردن ابهت ولايت فقيه را از ديگر اهداف آشوبگران برشمرد و خاطرنشان كرد: سران فتنه بايد بدانند انقلاب ايران انقلابي فرهنگي و اسلامي است لذا صادرشدني است و هيچ تلاشي نمي‌تواند مانع از آن شود كه نمونه‌هاي عيني آن انقلاب در كشورهاي مصر، تونس، يمن، الجزاير و اردن است.
وي با تشريح جريان‌هاي مختلف فتنه از آغاز انقلاب اسلامي تاكنون يادآور شد: از ابتداي اين انقلاب دشمن سعي كرده با شيوه‌هاي مختلف اهداف خود را عملي سازد اما با درايت و تدبير امام راحل و پس از ايشان مقام معظم رهبري نقشه‌هاي دشمن ناكام مانده‌است.
وي با اشاره به جايگاه اصل ولايت فقيه يادآور شد: تا زماني كه ملت بر پيروي از اين اصل ثابت قدم باشند هيچ دسيسه‌اي در نابودي انقلاب به نتيجه نمي‌رسد.
طلاب و اساتيد حوزه علميه آيت‌الله يثربي(ره) كاشان با تجمع و راهپيمايي ضمن محكوم كردن فتنه 25 بهمن‌ماه خواستار برخورد دستگاه‌هاي مسئول با جريان فتنه شدند.
انتهاي پيام/صا20/ح

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 250472
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها