عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مدارك عليه سران فتنه براي محاكمه آنها كافي است

مدارك عليه سران فتنه براي محاكمه آنها كافي است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:42 ب.ظ

89/11/27 - 14:33
شماره:8911270982
پدر يكي از شهداي پس از انتخابات 88 در گفت‌وگو با فارس:
مدارك عليه سران فتنه براي محاكمه آنها كافي است

خبرگزاري فارس: پدر شهيد «ناصر اميرنژاد» از شهداي حوادث پس از انتخابات گفت: پرونده جرم موسوي و كروبي با تجمع و اغتشاشاتي كه در روز 25 بهمن كردند، تكميل شده و حجت بر اين قوم تمام شد؛ قوه قضائيه ديگر منتظر چيست؟ آيا مدارك به جايي نرسيده كه سران فتنه محاكمه شوند؟ چرا قوه قضائيه براي محاكمه فتنه‌گران اقدام نمي‌كند؟

رشيد اميرنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا» در خصوص حضور عوامل فتنه و منافقين در خيابان‌هاي تهران و ايجاد ناامني در روز 25 بهمن، اظهار داشت: سران فتنه ديگر از انقلاب و هدف و آرمان‌هاي امام خميني (ره) خارج شده‌اند؛ آنها با كارهايي كه انجام مي‌دهند، براي رسانه‌هاي بيگانه خوراك تهيه مي‌كنند.
وي با اشاره به حضور منافقان در 25 بهمن 57 در خيابان ايران و شعار دادن بر عليه انقلاب اسلامي و امام خميني (ره)، گفت: اگر سران فتنه مي‌خواستند انقلاب اسلامي را همراهي كنند و در كنار مردم باشند، در يوم‌الله 22 بهمن به صحنه آمده و 25 بهمن را براي حضور و لشكركشي به خيابان‌ها انتخاب نمي‌كردند؛ حضور آنها در 25 نشان دهنده همگام شدن سران فتنه با منافقان است.
پدر شهيد «ناصر اميرنژاد» با بيان اينكه سران فتنه با مردم نيستند اگر كسي با مردم نباشد با انقلاب اسلامي نيست، ادامه داد: پرونده جرم موسوي و كروبي با تجمع و اغتشاشاتي كه در روز 25 بهمن كردند، تكميل شده است و حجت بر اين قوم تمام شد؛ قوه قضائيه ديگر منتظر چيست؟ آيا مدارك به جايي نرسيده كه سران فتنه محاكمه شوند؟ چرا قوه قضاييه براي محاكمه فتنه‌گران اقدام نمي‌كند؟
به گزارش توانا، شهيد «ناصر اميرنژاد» در سال 1365 در روستاي محمودآباد شهر ياسوج متولد شد؛ با توجه به محروميت‌ها و سختي‌هايي كه در روستا بود، اين شهيد با هوش و ذكاوت خود پيشرفت‌هاي تحصيلي قابل توجهي داشت.
اين شهيد انتخابات سال 88، در رشته هوا و فضا در يكي از دانشگاه‌هاي تهران ادامه تحصيل داد و در دفتر بسيج دانشجويي نيز فعاليت‌هاي چشمگيري داشت.
وي سال گذشته، سال آخر تحصيلاتش را پشت سر مي‌گذاشت كه براي تحقيقات در زمينه هوا فضا به دانشگاه شهيد ستاري معرفي شد.
مادربزرگ شهيد اميرنژاد كه براي ديدار وي از ياسوج به تهران آمده بود، با نوه‌اش در ميدان آزادي قرار گذاشت تا او را ببيند ولي از آنجا كه محدوده خيابان آزادي به دليل تظاهرات و اغتشاشات بعد از انتخابات ناامن شده بود، ناصر اميرنژاد اين دانشجوي موفق و جوان نخبه بسيجي روز 30 خرداد ماه در اثر اصابت گلوله به ناحيه پهلو به شهادت مي‌رسد.
پدر شهيد اميرنژاد در گفت‌وگويي كه در تاريخ 30 آبان 89 در خبرگزاي فارس منتشر شد، گفته بود «خانواده‌هاي شهدا به خونخواهي فرزندان خود سران فتنه را پاي ميز محاكمه بكشند».
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها