عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

حادثه اخير محكوم و بايد با عوامل آن برخورد شود

حادثه اخير محكوم و بايد با عوامل آن برخورد شود
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:43 ب.ظ

89/11/27 - 14:44
شماره:8911271086
عضو فراكسيون اقليت مجلس در گفت‌وگو با فارس:
حادثه اخير محكوم و بايد با عوامل آن برخورد شود

خبرگزاري فارس: عضو فراكسيون اقليت مجلس با بيان اينكه هر آنچه كه وحدت جامعه را خدشه‌دار كند، محكوم است، گفت: حادثه 25 بهمن محكوم و بايد با عوامل آن برخورد شود.

مجيد نصيرپور نماينده مردم سراب در مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي باشگاه خبري فارس«توانا» با بيان اينكه هر آنچه كه وحدت جامعه را خدشه‌دار كند، محكوم بوده و بايد با آن برخورد شود، اظهارداشت: همه رفتارها و اقداماتي كه در كشور اتفاق مي‌افتد بايد بر مدار قانون باشد.

وي بر همين اساس هر اقدامي كه با قانون مغايرت داشته باشد را در دراز مدت براي كشور مضر دانست و تصريح‌كرد: برخي اقدامات اجتماعي به هيچ وجه قابل دفاع نيست؛ عده‌اي به نام اعتراض به خيابان آمده و بدون داشتن مجوز، اقداماتي انجام مي‌دهند كه قابل دفاع نيست.

عضو فراكسيون اقليت مجلس در عين حال به شعارهايي كه در روز 25 بهمن سر داده شد اشاره كرد كه با اصول انقلاب و خواست مردم مغايرت داشت كه در نهايت براي كشور مضر است.

وي با بيان اينكه عده‌اي در خارج از كشور اين مسائل را ايجاد، تشديد و تشويق مي‌كنند، افزود: استكبار بايد بداند اين اقدامات در ايران راه به جايي نخواهد برد و مردم جمهوري اسلامي طرفدار نظام و رهبري هستند از اين رو هر گونه حركت انحرافي به مجموعه نظام آسيب مي‌زند.

وي با تأكيد بر اينكه جريان اصلاحات نيز قطعاً به دنبال اظهار نظر خود در چارچوب قانون بوده و اقداماتي كه فراتر از قانون و غير قانوني باشد مورد تأييد اين جريان نيست، گفت: همه بايد در مسير قانون حركت كنند و رفتار غيرقانوني به هر شكل حتماً به آرمان‌هاي امام(ره) و انقلاب آسيب مي‌زند و موجب اتفاقاتي همچون روز گذشته خواهد شد.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها