عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برنامه‌ريزي قبلي ضدانقلاب براي ترور ژاله؛ نوع گلوله شليك‌شده در نيروهاي مسلح وجود ندارد

برنامه‌ريزي قبلي ضدانقلاب براي ترور ژاله؛ نوع گلوله شليك‌شده در نيروهاي مسلح وجود ندارد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:43 ب.ظ

89/11/27 - 14:49
شماره:8911271040
معاون امنيتي انتظامي وزير كشور در گفت‌وگو با فارس مطرح كرد:
برنامه‌ريزي قبلي ضدانقلاب براي ترور ژاله؛ نوع گلوله شليك‌شده در نيروهاي مسلح وجود ندارد

خبرگزاري فارس: علي عبداللّهي با بيان اينكه جريان نفاق با ترور شهيد ژاله كه از قبل طراحي شده بود به‎دنبال ايجاد اختلافات قومي و كشته‌سازي بودند، گفت: نوع گلوله‌اي كه شهيد ژاله با آن ترور شده، در نيروهاي مسلح ايران وجود ندارد.

علي عبداللّهي معاون امنيتي انتظامي وزارت كشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاري فارس، در خصوص ترور دانشجوي بسيجي شهيد صانع ژاله به دست جريانات ضدانقلاب گفت: با توجه به اينكه نيروهاي ما در روز 25 بهمن اسلحه نداشتند، و نوع گلوله‌اي كه اين جوان بسيجي را به شهادت رسانده در سازمان نيروهاي مسلح ما نيست، بايد گفت كه اين ترور از قبل برنامه‌ريزي شده است.

وي با اشاره به اينكه جريان نفاق سابقه برنامه‌ريزي را براي ترور افراد جهت ايجاد اختلافات قومي و كشته سازي و در نتيجه موج‌سواري داشته است، تصريح كرد: طبق بررسي‌هاي انجام شده ترور دانشجوي دانشگاه هنر دانشگاه تهران كه اتفاقا از هموطنان عزيز كردزبان نيز بوده، يك برنامه از قبل طراحي شده است تا بتوانند از اين طريق موج‌سواري كنند.

معاون امنيتي انتظامي وزارت كشور با بيان اينكه انتخاب دانشجوي كردزبان سنّي دانشكده هنر دانشگاه تهران براي ايجاد اختلافات قومي و كشته‌سازي است،‌ خاطرنشان داشت: طبق بررسي‌هايي که انجام داده‌ايم، معلوم است كه شهيد ژاله را از قبل انتخاب كرده بودند و انتخاب اين فرد حاكي از اين است كه اين اقدام از سوي جريان فتنه از قبل برنامه‌ريزي شده بود.

عبداللّهي همچنين اغتشاشات روز 25 بهمن را تلافي آمريكا از تحولات اخير مصر و تونس دانست و اظهار داشت: آمريكا آمده بود تا خاورميانه جديد را بنا نهد ولي به‎خلاف خواست او خاورميانه اسلامي را شاهد هستيم كه تحمل اين موضوع براي آنها سخت است. از همين رو مي‌بايست براي تلافي كردن اين شكست سنگين به هر شكل ممكن كه مي‌شد كاري انجام مي‌دادند ولي با هوشياري مردم باز توطئه مستكبرين نقش بر آب شد.
انتهاي پيام/ع*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها