عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

هدف آمريكا از اغتشاش در ايران سرپوش گذاشتن بر شكست در مصر و تونس است

هدف آمريكا از اغتشاش در ايران سرپوش گذاشتن بر شكست در مصر و تونس است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:46 ب.ظ

89/11/27 - 17:11
شماره:8911271078
جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي:
هدف آمريكا از اغتشاش در ايران سرپوش گذاشتن بر شكست در مصر و تونس است

خبرگزاري فارس: جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي هدف اصلي پياده نظام آمريكا ورژيم صهيونيستي از ايجاد اغتشاش در كشور را تلاش براي انحراف افكار عمومي و سرپوش نهادن بر موضوع شكست استكبار جهاني در مصر و تونس دانست.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي، اين تشكل با صدور بيانيه‌اي اقدامات اخير جريان فتنه را محكوم كرد.

بر اساس اين گزارش، متن كامل اين بيانيه به شرح زير است:

محكوميت اقدام فتنه‌گران و آشوب‌طلبان و آشوب‌گران اسرائيلي در 25 بهمن، هدف اصلي پياده نظام آمريكا ورژيم صهيونيستي از ايجاد اغتشاش در كشور را تلاش براي انحراف افكار عمومي و سرپوش نهادن بر موضوع شكست استكبار جهاني در مصر و تونس دانست. منافقين كوردل و دشمنان زخم خورده انقلاب و نظام جمهوري اسلامي ايران براي كاستن از حلاوت عظيم ملت‌هاي مسلمان منطقه در سرنگوني مهره‌هاي استكبار جهاني و از بين بردن شيريني حضور ميليوني مردم در راهپيمايي 22 بهمن كه در حيقت اعلام همبستگي ملت غيور و انقلابي ايران با بيداري اسلامي كشورهاي منطقه بودف روز دوشنبه 25 بهمن ماه با هماهنگي اربابان خارجي خود براي ايجاد رعب و وحشت در دل‌هاي مردم مسلمان تهران اغتشاش‌‌آفريني و خرابكاري را در دستور كار قرار دادند.

آنها اين بار آشكارتر از قبل و به دعوت مستقيم آمريكا و انگليس و رژيم صهيونيستي به ميدان آمدند و ضمن آتش زدن اموال عمومي و بيت‌المال با سر دادن شعارهاي ساختارشكنانه، بر نوكري و پادويي براي استكبار جهاني مهر تاييد زدند و عجبا كه اين لكه ننگ را بر سر دست گرفته و چون سند افتخار به ديگران نشان مي‌دهند.

غافل از اين كه نظام جمهوري اسلامي ايران در طول 32 سال وقايعي تلخ‌تر و دسيسه‌هاي سهمگين‌تر از اين را كه نمونه آن در فتنه سال 88 ديده شد، با موفقيت پشت سر گذاشته است و اغتشاش‌آفريني‌هاي اينچنيني هرگز نخواهد توانست در اراده ملت ايران براي پيشرفت و تعالي، علي‌رغم توطئه‌هاي دشمنان مانعي محسوب شود.

از طرف ديگر موج بيداري اسلامي خاورميانه هم به قدري در ميان ملت‌هاي مسلمان منطقه، تحولات بنيادين و عميق ايجاد كرده كه بعيد به نظر مي‌رسد حركت ابلهانه و عقده‌گشايي نابخردانه جمعي مزدور آمريكايي بتواند بر شكست‌هاي تاريخي و مفتضحانه آمريكا و رژيم بخت‌برگشته صهيونيستي در مصر و تونس سرپوش گذارد.

اين روزها كه به اعتراف سردمداران رژيم صهيونيستي و آمريكاي جهانخوار، زلزله انقلاب‌هاي اسلامي، سراسر منطقه خاورميانه را فرا گرفته است بار ديگر با فريادي بلند اعلام مي‌داريم كه راه ملت ايران، راه اسلام ناب محمدي(ص) است و صراط مستقيم نهضت انقلاب اسلامي از مسير آموزه‌هاي امام(ره) و فرمايشات مقام معظم رهبري(مدظله‌العالي) مي‌گذرد.

استكبار جهاني هم بداند كه ملت ايران اگر در جريان فتنه 88 و اغتشاشات روز دوشنبه تهران شهدي را نثار راه انقلاب كرد اثبات كرده است كه صدها برابر اين ايثارگري را حاضر است در ميدان عمل نشان دهد چنانكه جوانان امروز ايران صدها برابر جوانان ديروز آمادگي شهادت و قرباني شدن در راه خدا را دارند. بنابراين استكبار جهاني با چنين اقدامات وحشيانه و به شهادت رساندن جوانان اين مرز و بوم تنها چهره كريه‌المنظر و ضد حقوق بشري خود را در ايران و ديگر كشورهاي اسلامي و آزادي‌خواه آشكار مي‌كند.

جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي ضمن محكوميت مجدد فتنه‌‌گري‌هاي روز دوشنبه از همه مسئولان امنيتي و دستگاه قضايي مي‌خواهد تا با اقدامي عاجل و قاطع، ضمن شناسايي عاملان اصلي اين جنايت، سران داخلي فتنه را به اشد مجازات برساند.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها