عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور خواستار محاكمه سران فتنه شد

سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور خواستار محاكمه سران فتنه شد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:47 ب.ظ

89/11/27 - 17:11
شماره:8911271059
با صدور بيانيه‌اي؛
سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور خواستار محاكمه سران فتنه شد

خبرگزاري فارس: سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور با صدور بيانيه‌اي خواستار محاكمه سران فتنه شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور با صدور بيانيه‌اي حوادث و اغتشاشات 25 بهمن را محكوم كرده و خواستار محاكمه سران فتنه شد.

در اين بيانيه آمده است: در حالي كه ملت خداجو و بصير ايران اسلامي در روز 22بهمن حماسه حضور به موقع خود را در دفاع از انقلاب اسلامي و نهضت‌هاي آزادي بخش جهان اسلام به تمام و كمال به رخ جهانيان كشاندند، دشمنان زخم خورده جمهوري اسلامي در حركتي مذبوحانه با محوريت عناصري ماليخوليايي، ذليل و سرسپرده نظير كروبي و موسوي، جهت انحراف افكار عمومي از پيروزي‌هاي پي در پي و افتخارآميز نظام مقتدر جمهوري اسلامي و دنياي اسلام، در روز 25 بهمن سعي در ايجاد اغتشاش و آشوب كردند.

اين بيانيه مي‌افزايد: سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور ضمن عرض تسليت به مناسبت شهادت دانشجوي بسيجي "صانع ژاله "، خواستار برخورد قاطع با سران فتنه و عناصر خياباني است.

همچنين در ادامه اين بيانيه تاكيد شده است كه، قدر مسلم در نظامي كه پشتوانه عظيم مردمي و دفاع چندين ميليوني توده‌هاي ملت در عرصه‌هاي مختلف از آن، بارها و بارها به اثبات رسيده، قابل قبول نيست كه مشتي عناصر فريب‌خورده به همراه اراذل و اوباش اجاره‌اي هر از چند گاهي فضاي عمومي و حركت رو به رشد جامعه را مختل و زمينه هجوم تبليغاتي دشمنان را فراهم كنند.

در ادامه اين بيانيه آمده است: آنچه كه مورد انتظاراست، اين است كه دستگاه‌هاي مسئول به تناسب پشتوانه اقتدار مردمي نظام اجازه ندهند كه تفاله‌ها و مزدوران داخلي استكبار جهاني هر از چند گاهي در فضاي مقدس كشور عرض اندام كنند و برچهره درخشان انقلاب پنجه بكشند.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 263662
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها