عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور خواستار محاكمه سران فتنه شد

سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور خواستار محاكمه سران فتنه شد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:47 ب.ظ

89/11/27 - 17:11
شماره:8911271059
با صدور بيانيه‌اي؛
سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور خواستار محاكمه سران فتنه شد

خبرگزاري فارس: سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور با صدور بيانيه‌اي خواستار محاكمه سران فتنه شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور با صدور بيانيه‌اي حوادث و اغتشاشات 25 بهمن را محكوم كرده و خواستار محاكمه سران فتنه شد.

در اين بيانيه آمده است: در حالي كه ملت خداجو و بصير ايران اسلامي در روز 22بهمن حماسه حضور به موقع خود را در دفاع از انقلاب اسلامي و نهضت‌هاي آزادي بخش جهان اسلام به تمام و كمال به رخ جهانيان كشاندند، دشمنان زخم خورده جمهوري اسلامي در حركتي مذبوحانه با محوريت عناصري ماليخوليايي، ذليل و سرسپرده نظير كروبي و موسوي، جهت انحراف افكار عمومي از پيروزي‌هاي پي در پي و افتخارآميز نظام مقتدر جمهوري اسلامي و دنياي اسلام، در روز 25 بهمن سعي در ايجاد اغتشاش و آشوب كردند.

اين بيانيه مي‌افزايد: سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور ضمن عرض تسليت به مناسبت شهادت دانشجوي بسيجي "صانع ژاله "، خواستار برخورد قاطع با سران فتنه و عناصر خياباني است.

همچنين در ادامه اين بيانيه تاكيد شده است كه، قدر مسلم در نظامي كه پشتوانه عظيم مردمي و دفاع چندين ميليوني توده‌هاي ملت در عرصه‌هاي مختلف از آن، بارها و بارها به اثبات رسيده، قابل قبول نيست كه مشتي عناصر فريب‌خورده به همراه اراذل و اوباش اجاره‌اي هر از چند گاهي فضاي عمومي و حركت رو به رشد جامعه را مختل و زمينه هجوم تبليغاتي دشمنان را فراهم كنند.

در ادامه اين بيانيه آمده است: آنچه كه مورد انتظاراست، اين است كه دستگاه‌هاي مسئول به تناسب پشتوانه اقتدار مردمي نظام اجازه ندهند كه تفاله‌ها و مزدوران داخلي استكبار جهاني هر از چند گاهي در فضاي مقدس كشور عرض اندام كنند و برچهره درخشان انقلاب پنجه بكشند.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها