عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كارگروه فرهنگ و هنر استان بوشهر به رياست احمدي‌نژاد تشكيل جلسه داد

كارگروه فرهنگ و هنر استان بوشهر به رياست احمدي‌نژاد تشكيل جلسه داد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:47 ب.ظ

89/11/27 - 17:13
شماره:8911271355
در جريان هشتاد و ششمين سفر استاني هيئت دولت؛
كارگروه فرهنگ و هنر استان بوشهر به رياست احمدي‌نژاد تشكيل جلسه داد

خبرگزاري فارس: جلسه كارگروه فرهنگي و هنر استان بوشهر به رياست محمود احمدي‌نژاد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس به استان بوشهر، كارگروه فرهنگ و هنر استان بوشهر از عصر روز چهارشنبه در جريان هشتاد و ششمين سفر استاني هيئت دولت تشكيل جلسه داد.

در اين جلسه كه به رياست محمود احمدي‌نژاد رئيس‌جمهور و با حضور تعدادي از وزرا و معاونان رئيس جمهور و جمعي از مسئولان فرهنگي استان بوشهر تشكيل شده است، تصميماتي در جهت تقويت ارتقاء سطح فرهنگي اين استان اتخاذ مي‌شود و پيشنهادات و راهكارهاي اين كارگروه در حوزه‌هاي فرهنگ عمومي،‌افزايش نشاط و شادابي جامعه به ويژه جوانان و نوجوانان، ترويج فرهنگ پايداري و ساماندهي مواريث فرهنگي و ورزشي، ساماندهي فعاليت‌هاي فرهنگي و ديني و توسعه فضاها و اماكن ديني و مذهبي، تعميق و تقويت فعاليت‌هاي فرهنگي، هنري و اجتماعي بانوان و تحكيم مباني خانواده مورد بحث و بررسي قرار مي‌گيرد و نتيجه آن براي تصويب نهايي به جلسه استاني هيئت دولت ارائه مي‌شود.

موضوعات مختلف فرهنگي از جمله ارتقاء فرهنگ عمومي و تقويت و توسعه كمي و كيفي فعاليت‌ها و فضاهاي فرهنگي استان بوشهر با تاكيد بر معارف و ارزش‌هاي والاي اسلامي و نيز ترويج فرهنگ پايداري، ايثار و شهادت از ديگر مباحثي است كه در كارگروه فرهنگ و هنر استان بوشهر مورد بحث و تبادل نظر قرار مي‌گيرد ونتيجه نهايي آن به جلسه هيئت دولت ارائه مي‌شود.

به گزارش فارس، محمود احمدي‌نژاد رئيس‌جمهور صبح امروز به همراه اعضاي هيئت دولت در راستاي هشتاد و ششمين سفر استاني وارد بوشهر شد.

قرار است در اين سفر جلسه استاني هيئت دولت تا ساعتي ديگر به رياست محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور برگزار و تصميمات جديدي براي تسريع در پيشرفت و عمران و آباداني استان بوشهر اتخاذ شود.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها