عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

قوه قضائيه موسوي و كروبي را قطعاً محاكمه مي‌كند

قوه قضائيه موسوي و كروبي را قطعاً محاكمه مي‌كند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:48 ب.ظ

89/11/27 - 17:32
شماره:8911271095
معاون حقوقي رئيس قوه قضائيه در گفت‌وگو با فارس:
قوه قضائيه موسوي و كروبي را قطعاً محاكمه مي‌كند

خبرگزاري فارس: حجت‌الاسلام راز يني در پاسخ به سؤالي درباره مطالبات ملت ايران براي محاكمه موسوي و كروبي گفت: قوه قضائيه قطعاً به وظيفه خود براي محاكمه موسوي و كروبي عمل خواهد كرد.

حجت‌الاسلام علي رازيني معاون حقوقي و توسعه قضايي رئيس قوه قضائيه در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، با اشاره به اقدامات اخير جريان فتنه كه به بهانه حمايت از مردم مصر انجام شد، اظهار داشت: اين‎گونه فتنه‌ها در جهان اسلام كم رؤيت نشده است.

وي با اشاره به حادثه مسجد ضرار گفت: عده‌اي در صدر اسلام تصور مي‌كردند كه پيامبر به خاطر مسجد ضرار در برابر دشمنان اسلام سكوت خواهد كرد اما پيامبر مكرم اسلام به دستور خداوند فرمودند كه مسجد ضرار بايد خراب شود.

معاون حقوقي و توسعه قضايي رئيس قوه قضائيه با اشاره به تكاپوي جريان فتنه براي خودنمايي تصريح كرد: افرادي كه در كارنامه خود شعار "نه غزه و نه لبنان " را سر مي‌دادند و مي‌گفتند كه به ما ربطي ندارد آمريكا چه بلايي سر مسلمانان مي‌آورد، امروز ادعاي دفاع از مردم مصر را مطرح مي‌كنند كه اين يك دروغ مسلم است.

رازيني با بيان اينكه امام خميني(ره)‌ با منتظري و بني‌صدر به گونه‌اي برخورد كرد كه افراد فريب‌خورده و ساده‌لوح از آنها جدا شدند، گفت:‌ مقام معظم رهبري نيز با تدبير هوشمندانه و بي‌نظير شرايط جدا شدن افراد فريب‌خورده را از جريان فتنه مهيا كردند.

معاون حقوقي و توسعه قضايي رئيس قوه قضائيه در پاسخ به سؤالي درباره مطالبات ملت ايران براي محاكمه موسوي و كروبي گفت: قوه قضائيه قطعاً به وظيفه خود براي محاكمه موسوي و كروبي عمل خواهد كرد.

وي افزود: قوه قضائيه براي محاكمه افراد وظايف مختلفي دارد كه يكي از آنها دستگيري و بازداشت است اما مردم بدانند كه قوه قضائيه از وظيفه خود براي محاكمه سران فتنه عدول نخواهد كرد و در زمان مناسب اين افراد را محاكمه خواهد كرد.
انتهاي پيام/ع*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286870
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها