عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

خون شهيد صانع ژاله ترفند آمريكا را خنثي كرد

خون شهيد صانع ژاله ترفند آمريكا را خنثي كرد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:48 ب.ظ

89/11/27 - 17:53
شماره:8911271405
محسن رضايي در مراسم تشييع دانشجوي بسيجي شهيد:
خون شهيد صانع ژاله ترفند آمريكا را خنثي كرد

خبرگزاري فارس: دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت كه خون صانع ژاله ترفند ناشيانه و عجولانه آمريكا را در 25 بهمن ماه خنثي كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، محسن رضايي دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام كه براي شركت در تشييع پيكر شهيد صانع ژاله در تجمع دانشجويان و مردم حاضر شده بود، گفت: بايد با فتنه‌گران روز 25 بهمن برخورد قاطع و قانوني صورت گيرد.

رضايي با بيان اينكه ملت ايران با خون جوانان خود در انقلاب و دفاع مقدس پيروز شده است، تصريح كرد: تداوم اين انقلاب و نظام هم با خون همين شهدا تضمين خواهد شد؛ خون صانع ژاله ترفند ناشيانه و عجولانه آمريكا را در 25 بهمن ماه خنثي كرد، آمريكا قصد داشت كه با تحركاتي در ايران بر شكست خود در مصر پوشش بگذارد و وانمود كند كه شرايط ايران هم مثل مصر است ولي ملت ايران آن را خنثي كرد.

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام با اشاره به اينكه نيروهاي انقلاب بايد خط خود را از جريانات فتنه‌گر مشخص سازند، اظهار داشت: ما بايد بدون هيچ ترديدي در اتوبان ولايت فقيه و پشت سر رهبري حركت كرده و از اين مسير خارج نشويم؛ براي كساني كه يك زماني شناسنامه‌اي در انقلاب داشتند و امروز كنار مريم رجوي قرار گرفته و آمريكا آنها را عمله خود كرده، متأسف هستم.

رضايي با بيان اينكه ملت ايران درك عميقي از شرايط دارند، خاطر نشان كرد: ملت ايران يك بار ديگر نشان داد كه يك گام جلوتر از خواص، نخبگان و مسئولان هستند؛ نخبگان و فعالان سياسي نبايد سكوت كنند و تماشاچي باشند، بلكه بايد مرزهاي خود را دقيقا با فتنه‎گران مشخص كنند.
انتهاي پيام/ع*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها