عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ملت ايران هرگز حركت احمقانه موسوي و كروبي را نمي‌بخشد

ملت ايران هرگز حركت احمقانه موسوي و كروبي را نمي‌بخشد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:49 ب.ظ

89/11/27 - 17:57
شماره:8911271362
بيانيه جبهه پيروان خط امام و رهبري:
ملت ايران هرگز حركت احمقانه موسوي و كروبي را نمي‌بخشد

خبرگزاري فارس: جبهه پيروان خط امام و رهبري تأكيد كرد كه ملت شهيدپرور ايران اسلامي هرگز حركت احمقانه سران فتنه آقايان موسوي و كروبي و فريب‌خوردگان ساده‏لوح و ايجاد ناامني و اغتشاش را نخواهند بخشيد.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، متن بيانيه جبهه پيروان خط امام و رهبري به مناسبت محكوميت حركت فتنه‌گران 25 بهمن 89 به شرح ذيل است:

انقلاب اسلامي ايران معجزه بزرگ قرن و ملهم به الهامات غيبي و متعلم به تعاليم اسلامي بود كه به رهبري و زعامت حضرت امام خميني(ره) و به پشتوانه ملتي فهيم و خداجوي در كمال ناباوري سياست‏مداران دنيا به وقوع پيوست و اينك 32 سال از آن انقلاب عظيم مي‌گذرد كه همچنان با گام‌هاي استوار مسير پيشرفت و شكوفايي را با عزت و سربلندي طي مي‌كند كه راهپيمايي 22 بهمن امسال مهر تأييدي بر اين مدعي است.

جبهه پيروان خط امام و رهبري ضمن گرامي‎داشت و شكرانه برگزاري سي و دومين سالگرد انقلاب شكوهمند اسلامي و تقدير و تشكر از حضور دشمن‎شكن ملت در راهپيمايي عظيم 22 بهمن مواضع خود را به شرح ذيل اعلام‌ مي‌دارد.

1- موج بيداري اسلامي در خاورميانه به‎ويژه در كشور مصر، يمن، تونس و بحرين متاثر از انقلاب اسلامي و مبين صدور انقلاب و آرمان‌هاي امام راحل به دنيا و تحقق پيش‌بيني‌هاي آن زعيم عالي‎قدر است و جاي بسي سپاس و افتخار است كه امروزه انقلاب اسلامي به‎عنوان الگوي جهان اسلام و تكيه‌گاه ستم‎ديدگان و مظلومان و مظهر آزادي‎خواهي است.

2- ما ضمن تبريك به ملت ستم‎ديده مصر و اظهار خرسندي از سقوط ديكتاتور مصر به ملت انقلابي مصر توصيه مي‌كنيم كه مواظب باشيد كه انقلاب به دست نااهلان وابسته به اجانب سپرده نشود و دست ايادي استكبار را از كشورتان قطع كنيد، به خدا توكل كنيد و در اين راه از هيچ چيز نهراسيد! مطمئن باشيد كه خدا ياور ستم‏ديدگان است تا ان‎شاءالله وعده خدا در مورد ملت مظلوم شما تحقق خواهد يافت.

3- ايادي آمريكا و رژيم صهيونيستي كه عظمت انقلاب و حضور سرافراز ملت در 22 بهمن و موج بيداري اسلامي را برنتافتند و با تحريك احساسات فريب‎خوردگان ناآگاه داخلي با ايجاد فتنه و آشوب قصد ضربه زدن به نظام اسلامي را دارند و به‏خيال خام خود مي‌خواهند با اين رفتار كودكانه حركت‌هاي عظيم مردمي را در منطقه تحت‌الشعاع قرار دهند غافل از اينكه اين نظام ريشه در نهضت عاشورا و قيام امام حسين(ع) دارد و از جاودانگي‌اش الهي بودن آن است و رهبر بزرگ انقلاب حضرت امام خميني(ره) روح خدا در كالبد زمان بود و روح خدا جاودانه است. زهي خيال باطل، اگر كسي توانست قيام عاشورا را محو نمايد مي‌تواند انقلاب اسلامي را هم از بين ببرد. اين انقلاب كه متعلم به تعاليم عاليه اسلام، مقتدر به قدرت ولايت مؤيد به تأييدات ولي‎عصر(عج) و مستظهر به پشتيباني ملتي فرهيخته و خداجوي است كه همان‏طور كه براي پيروزي انقلاب از همه چيز خود گذشته براي حفاظت از آن از بذل جان دريغ نخواهند كرد.

4- جبهه پيروان خط امام و رهبري ضمن محكوم نمودن حركت احمقانه سران فتنه آقايان موسوي و كروبي و فريب‌خوردگان ساده‎لوح و ايجاد ناامني و اغتشاش ولو در حد ناچيز ‌آنچه گذشت در كشور، خواستار برخورد قاطع قوه قضائيه با آشوب‌طلبان به‎ويژه سران فتنه مي‌باشد. ملت شهيدپرور ايران اسلامي هرگز اين فتنه‌جويي‌ها را نخواهند بخشيد و آسيب‌هايي را كه به اقتدار و عظمت اين ملت توسط اين فتنه‌گران وارد شده است، قابل بخشش نمي‌داند.

5- به راستي سران فتنه كه روزي ادعاي پيروي از خط امام را داشتند، آيا تاكنون به پيام تاريخي امام كه فرمود: «هرگاه ديديد دشمنان خارجي و ايادي استكبار از كسي تعريف كردند بدانيد كه او دچار انحراف و خطا شده است»، انديشيده‌اند؟ به‏راستي آيا از اين همه تعريف و تحريك آمريكا و انگليس و اسرائيل و همراهي با كفر و دشمنان اسلام و قرآن حيا نمي‌كنيد! آيا تقاضاي راهپيمايي آن هم سه روز بعد از سالگرد پيروزي ملت و حضور پرشور آنها مقابله با نظام و ره‌آوردها و آرمان‌هاي اين انقلاب نيست كه نه‎تنها نبرد بلكه بازي در زمين دشمن آمريكايي و صهيونيستي بود.

6- جبهه پيروان خط امام و رهبري ضمن تجديد بيعت با آرمان‌هاي حضرت امام و اطاعت از فرامين رهبر معظم انقلاب حمايت خود را از قواي سه‌گانه خدمتگزار اعلان داشته و بار ديگر اغتشاشات را محكوم و خواهان برخورد قاطع و محاكمه سران فتنه و آشوب‌طلبان مي‌باشد.
انتهاي پيام/ع*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها