عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اعضاي خبرگان رهبري در انتخابات آتي هيئت رئيسه به مطالبه مردم توجه كنند

اعضاي خبرگان رهبري در انتخابات آتي هيئت رئيسه به مطالبه مردم توجه كنند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:49 ب.ظ

89/11/27 - 18:06
شماره:8911261356
رسايي در گفت‌وگو با فارس:
اعضاي خبرگان رهبري در انتخابات آتي هيئت رئيسه به مطالبه مردم توجه كنند

خبرگزاري فارس: نماينده مردم تهران در مجلس با بيان اينكه سكوت در برابر عملكرد فتنه‌گران به معناي تائيد آن است، به اعضاي خبرگان رهبري توصيه كرد در انتخابات آتي هيئت رئيسه مجلس خبرگان مطالبه مردم را مورد توجه قرار دهند.

حجت‌الاسلام حميد رسايي نماينده مردم تهران و عضو هيئت رئيسه فراكسيون انقلاب اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، با اشاره به تكاپوي جريان فتنه براي خودنمايي در روزهاي اخير اظهار داشت: آمريكا و رژيم صهيونيستي در ايران سفارت ندارند، اما اگر داشتند قطعاً سفيران آنها همان كاري را مي‌كردند كه امروز موسوي و كروبي انجام مي‌دهند.

وي با بيان اينكه موسوي و كروبي به صورت علني به مقابله با نظام جمهوري اسلامي ايران برخاسته و همراه با آمريكا و رژيم صهيونيستي شده‌اند، افزود: برخي از نمايندگان اقليت مجلس از نمايندگان خواستند كه تنها به موسوي و كروبي مرگ بگويند و به خاتمي كاري نداشته باشند اما نمايندگان كار خودشان را مي‌كنند.

رسايي ادامه داد: خاتمي به صورت پنهاني عليه انقلاب اسلامي اقدام مي‌كند و در حقيقت تمامي مشكلاتي كه امروز كشور با آن مواجه است و اين فتنه‌هايي كه به وجود مي‌آيد حاصل عملكرد خاتمي در دوران اصلاحات است.

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي در پايان با بيان اينكه سكوت در برابر عملكرد فتنه‌گران در 25 بهمن به معناي تائيد آن است، به اعضاي خبرگان رهبري توصيه كرد در انتخابات آتي مجلس خبرگان مطالبه مردم را مورد توجه قرار دهند.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها