عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

قوه‌قضائيه بايد با مسببين فتنه اخير برخورد قاطع كند

قوه‌قضائيه بايد با مسببين فتنه اخير برخورد قاطع كند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:50 ب.ظ

89/11/27 - 18:07
شماره:8911271437
ناطق‌نوري سكوت را شكست؛
قوه‌قضائيه بايد با مسببين فتنه اخير برخورد قاطع كند

خبرگزاري فارس: حجت الاسلام و المسلمين علي‌اكبر ناطق نوري با اشاره به حوادث اخير و اقدامات فتنه‌گران گفت: قوه قضائيه بايد بر اساس قانون و عدالت اسلامي با مسببين اين حادثه شرم‏آور برخورد قاطع كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، حجت الاسلام علي‌اكبر ناطق نوري با اشاره به حوادث اخير و اقدامات فتنه‌گران گفت: كساني كه روزگاري در كنار خدمتگزاران جمهوري اسلامي ايران حضور داشتند و به نظام و انقلاب خدمت مي كردند و امروز در مقابل ملت و نظام قرار گرفته اند، اگر كمترين هوش سياسي و غيرت داشتند بايد خود و اندك هوادارانشان را در روز ملي 22 بهمن فرا مي‎خواندند تا ضمن دفاع از آرمانهاي امام و انقلاب و رهبري از مردم مصر و قيام ملت مصر هم حمايت مي كردند.

ناطق‌نوري حركت و تحركات روز 25 بهمن را غيرقانوني و غيرشرعي دانست و آن را محكوم كرد.

وي در ادامه تصريح كرد: قوه قضائيه بايد بر اساس قانون و عدالت اسلامي با مسببين اين حادثه شرم‎آور برخورد قاطع كند. ملت ايران پاي اصول انقلاب، نظام، رهبري و ولي فقيه ايستاده و جان خود را در اين راه فدا خواهد كرد و از حريم نظام دفاع خواهد كرد.

ناطق‌نوري ضمن تشكر از حضور پرنشاط و متعهدانه ملت در راهپيمايي 22 بهمن امسال تصريح كرد: فتنه‎گران در حساس‎ترين شرايط خاورميانه، عملي ضدانقلابي انجام دادند و خوراك تبليغاتي براي دشمنان ايران و اسلام فراهم كردند.

وي در ادامه گفت‎وگو با شبكه خبر اظهار داشت: دشمنان بايد بدانند ما شايد در داخل خانه خود اختلاف سليقه هم داشته باشيم اما آنگاه كه اصول و ارزشهاي نظام، اسلام، استقلال كشور و منافع ملي به خطر بيفتد، اعضاي خانه همه اختلاف سليقه ها و انتقادها را كنار مي گذارند و يك‎دل و يك‎صدا از نظام دفاع مي كنند، همان‏گونه كه پيش از اين دفاع كرده‌اند.

ناطق‌نوري شعارهاي كشورهاي غربي و رسانه هاي آنها را دروغين و سياست‏هايشان را چندگانه و مزوّرانه خواند و افزود: آنها فقط به دنبال منافع خود بوده و هستند.

وي در ادامه تصريح كرد: رسانه‌هاي بيگانه قصد داشتند ضمن كمرنگ جلوه دادن راهپيمايي باشكوه 22 بهمن، از اتفاقات 25 بهمن شبيه سازي كنند و آن را به انقلاب مردم مصر متصل كنند كه اين حركت، عملي خبيثانه و زشت بود و البته ناكام ماند.

ناطق‌نوري در پايان مردم ايران را آگاه و هوشيار دانست و تصريح كرد: همين انسجام و حضور در صحنه و پيوند مردم با ولايت و رهبري، مهمترين عامل بقا و پايداري نظام و كشور است.
انتهاي پيام/ع*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286870
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها