عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كارها با حضور بخش خصوصي سريع‌تر و بهتر انجام مي‌شود

كارها با حضور بخش خصوصي سريع‌تر و بهتر انجام مي‌شود
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:54 ب.ظ

89/11/27 - 19:00
شماره:8911271477
رحيمي در نشست اعضاي اتاق بازرگاني استان بوشهر؛
كارها با حضور بخش خصوصي سريع‌تر و بهتر انجام مي‌شود

خبرگزاري فارس: معاون اول رئيس جمهور گفت: دولت در صورتي در تجارت، بازرگاني و امور اقتصادي موفق خواهد بود كه با بخش خصوصي، اتاق‌هاي بازرگاني و صنايع و معادن پيوندي ناگسستني ايجاد كند.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از دفتر امور رسانه‌هاي رياست جمهوري،‌ محمدرضا رحيمي معاون اول رئيس جمهور در جريان سفر استاني هيئت دولت به استان بوشهر، در نشستي با اعضاي اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان بوشهر با اشاره به برنامه دولت براي ارتباط تنگاتنگ با بخش خصوصي، خاطرنشان كرد: آيين‌نامه نحوه ارتباط دولت با اتاق‌هاي بازرگاني، صنايع و معادن و خانه‌هاي صنعت در حال طراحي است و دولت معتقد است با حضور بخش خصوصي، كارها سريع‌تر و بهتر انجام مي‌شود.

وي با اشاره به سابقه تاريخي اتاق بازرگاني استان بوشهر گفت: اتاق بازرگاني بوشهر با قدمت 104 ساله و با داشتن تجارت گسترده، يكي از ظرفيت‌هاي مهم اقتصادي در سطح كشور است.

معاون اول رئيس جمهور با اشاره به موقعيت جغرافيايي استان بوشهر و سرگذشت تاريخي ارزشمند مردم اين منطقه، اظهار داشت: دولت براي ارتقا، توسعه و پيشرفت استان اهتمام ويژه‌اي دارد.

رحيمي افزود: بوشهر سرزمين دليرمرداني است كه در هشت سال دفاع مقدس با كمال غيرت و مردانگي از حيثيت ايرانيان دفاع كرده و انسان‌هاي بزرگي را در طول تاريخ به بشريت ارايه كرده است.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به حادثه تلخ 25 بهمن ماه تهران گفت: اين‌گونه اقدامات زشت و سخيف، حوادث عاشوراي سال گذشته را به ياد آورد و نشان داد بدخواهان ملت ايران با رژيم غاصب صهيونيستي همسو و هماهنگ هستند.

معاون اول رئيس جمهور تصريح كرد: اين قبيل اتفاقات نمي‌تواند مسير كمال و پيشرفت ملت ايران را خدشه‌دار كرده و مانع حركت ملت ايران شود.

در اين جلسه، فعالان اقتصادي و اعضاي اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان بوشهر مشكلات خود را مطرح و به ارايه پيشنهاداتي در اين خصوص پرداختند.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها