عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قانون اگر از محور جامعه خارج شود باعث خودسري است

قانون اگر از محور جامعه خارج شود باعث خودسري است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:57 ب.ظ

89/11/27 - 19:04
شماره:8911271510
موضع‌گيري هاشمي‌رفسنجاني در قبال اغتشاشات اخير فتنه‌‌گران:
قانون اگر از محور جامعه خارج شود باعث خودسري است

خبرگزاري فارس:رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام در واكنش به اغتشاشات اخير فتنه‌گران گفت: قانون اگر از محور جامعه خارج شود باعث خودسري است.

به گزارش خبرگزاري فارس، رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام در پاسخ به سوال خبرنگار شبكه خبر سيما در مورد اقدامات غيرقانوني جمعي اغتشاشگر با اشاره به تشكيل جلسه امروز هيأت رئيسه مجلس خبرگان رهبري كه در آن مواضع اين مجلس در مورد وقايع 25 بهمن فتنه‌گران به صراحت اعلام شده است، گفت: بايد همه اقشار جامعه به قانون احترام بگذارند و هر اقدامي كه با قانون مطابقت نداشته باشد ضربه‌زننده به مملكت و خود انسان و به فتواي امام راحل(ره) حرام است.

وي با اشاره به آغاز هفته وحدت، نياز به وحدت را اولويت كشور دانست و تأكيد كرد: قانون اگر از محور جامعه خارج شود، باعث خودسري است و مردم شريف ما هم درك مي‌كنند كه الان زماني نيست كه طرد و دعوا صورت بگيرد.

رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام همه را به وحدت فراخواند و تصريح كرد: ما بايد با درايت و وحدت كامل در برابر توطئه‌هاي قدرت‌هاي بيگانه متحد باشيم.

رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام در پاسخ به سؤالي در مورد سوءاستفاده رسانه‌هاي استكباري از وقايع چند روز گذشته و عدم انعكاس مناسب راهپيمايي يوم‌الله 22 بهمن گفت: رسانه‌هاي غربي و صهيونيستي همواره چه قبل و چه بعد از انقلاب تلاش كرده‌اند كه موارد منفي را بزرگ و نقاط قوت را كم‌رنگ كنند.

وي تصريح كرد: قبل از انقلاب هم رسانه‌هاي غربي موفقيت‌‌ها و پيروزي‌هاي مردم و مبارزان را انعكاس نمي‌دادند و بعد از پيروزي انقلاب هم اين روند را با شدت بيشتري ادامه دادند و همواره به دنبال نقطه ضعف در ميان ما مي‌گردند.

رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام در پايان گفت: در تمام دوران پس از انقلاب اسلامي، همواره مورد هجوم امواج منفي رسانه‌هاي استكباري قرار داشته‌ايم چرا كه آنان با انقلاب، اسلام و ملت ايران كه منافع استعماري آنان را به خطر انداختند، مسئله دارند.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها