عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

غرب در حال عقب نشيني گام به گام از خاورميانه است

غرب در حال عقب نشيني گام به گام از خاورميانه است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  08:58 ب.ظ

89/11/27 - 19:13
شماره:8911261306
دبيركل حزب موتلفه اسلامي:
غرب در حال عقب نشيني گام به گام از خاورميانه است

خبرگزاري فارس: دبير كل حزب موتلفه اسلامي با اشاره به پيروزي مردم مصر و اخراج مبارك از اين كشور و نيز پس لرزه­هاي انقلاب مردم مصر در اردن، مراكش، الجزاير، يمن و... گفت: غرب در حال عقب­نشيني گام به گام از خاورميانه است.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا» و به نقل از روابط عمومي حزب موتلفه اسلامي محمد نبي حبيبي كه در پايان نشست دبيران اين حزب سخن مي­گفت اظهار داشت: آمريكا و رژيم صهيونيستي در حال افول و عقب­نشيني هستند. آنها در اين عقب­نشيني مي­خواهند همه چيز را ويران كنند و بر اين ويرانه­ها نظمي جديد براي بازگشت به قدرت در منطقه ايجاد نمايند.
حبيبي رهبران مصر و كشورهاي عربي را به هوشياري از ترفندهاي آمريكا و رژيم صهيونيستي فرا خواند و تاكيد كرد: با عبرت­آموزي از انقلاب اسلامي و بكارگيري تجربيات آن مي­توان از دامهايي كه آمريكا پهن كرده عبور نمود.
وي افزود: فرمول غرب براي بازگشت، يك دوره ناامني و هرج و مرج است كه در اثر آن مردم مجبور شدند به استبداد جديد و بازگشت استعمار رضايت دهند.
دبير كل حزب موتلفه اسلامي خطاب به رهبران اخوان­المسلمين تصريح كرد: مردم مي­توانند صداقت ارتش را در همراهي با انقلاب در لغو قرارداد كمپ ديويد، قطع روابط با اسرائيل و برداشتن محاصره غزه بيازمايند در غير اين صورت بايد بدانند با شكست نيروهاي امنيتي مبارك با ارتش وي روبرو هستند. لذا بايد از اين مانع هم عبور كنند.
وي ادامه داد: آمريكا منتظر است گرمي و حرارت انقلابي در مصر فرو نشيند و بين رهبران انقلاب تفرقه به وجود آيد ، هرج و مرج و آنارشيسم به اوج خود برسد سپس از طريق نفوذي­ها دوباره به عرصه قدرت برگردد.
حبيبي با اشاره به سقوط مبارك در روز 22 بهمن امسال خاطر نشان كرد: مردم مصر بايد بدانند سقوط ديكتاتور اين كشور در يوم­الله 22 بهمن حامل يك پيام الهي است كه انقلاب مصر را با انقلاب اسلامي پيوند مي­دهد. دو انقلاب نسبت خويشاوندي اسلامي دارند و خداوند پشتيبان آن است و پيروزي در اين روز بزرگترين هديه خداوند به دو ملت مصر و ايران و ملتهاي منطقه بود.
وي در بخش ديگري از سخنان خود به با اشاره به پيامهاي روشن راهپيمايي 22 بهمن و با تاكيد بر اينكه راهپيمايي عظيم و ميليوني 22 بهمن بيعت مجدد با آرمانها بلند امام(ره) و مقام معظم رهبري بود اظهار داشت: مردم پس از 32 سال با همان شور، گرمي و حرارت روزهاي نخستين انقلاب به خيابانها ريختند و جشن پيروزي انقلاب را بر پا داشتند، مردم به دليل آنكه شاهد صدور انقلاب و پيروزي آن در كشورهاي عربي بويژه مصر بودند بسيار خرسند و مسرور بودند.
وي افزود: مردم با شعار مرگ بر فتنه­گر تحركات ضد انقلاب را محكوم كردند و بر وحدت ملي حول رهنمودهاي ولايت فقيه پاي فشردند.
دبير كل حزب موتلفه اسلامي با تجليل از هوشياري مردم در برابر دسيسه­هاي دشمن گفت: مردم حس مي­كنند غرب به دليل شكست هيمنه خود در خاورميانه در صدد ايجاد مشكل و اذيت انقلاب اسلامي است. لذا در راهپيمايي توصيه مي­كردند مواظب تحرك منافقين و سلطنت­طلبها و ماركسيستهاي ملحد بايد بود.
حبيبي بيان داشت: امروز به فضل الهي با تدبير رهبر معظم انقلاب گفتمان پيشرفت، خدمت وعدالت در كشور حاكم است همگي، به فكر پيشبرد اهداف امام(ره) هستند. به كارآمدي نظام فكر مي­كنند و بحمدالله هر روز شاهد يك خبر مهم در مورد پيشرفتهاي علمي كشور هستيم. لذا آمريكا نسبت به شرايط خوب ايران حسد مي­ورزد و درصدد تقويت گفتمان فاشيسم و آنارشيسم در ايران است، فتنه­گراني كه در اين گفتمان نقش اول را بازي مي­كنند بايد بدانند جز لعن و نفرين مردم چيزي را به همراه ندارند.
وي در خصوص تحرك منافقين جديد در روز 25 بهمن گفت: ضربه­اي كه استكبار جهاني در جهان اسلام و بويژه در جهان عرب از اسلام و انقلاب اسلامي دريافت كرد يك ضربه جانكاه در «مقصد» بود. آمريكاييها و رژيم صهيونيستي و بويژه انگليس براي انتقام تصميم گرفتند يك ضربه در «مبداء» داشته باشند. سروصداي مختصري كه در يكي دو خيابان تهران روز 25 بهمن شنيديم تحرك منافقين جديد و قديم براي كمك به دشمن اصلي جهت ضربه در «مبداء» بود.
حبيبي در مورد بيانيه مشترك موسوي و كروبي در 22 بهمن و درخواست مجوز راهپيمايي در دفاع از مردم مصر و تونس اظهار داشت: بيانيه مشترك موسوي و كروبي نشان مي­دهد آنها تا چه اندازه در چاه نخوت ، خودپرستي و وطن­فروشي سقوط كرده­اند. شعارهاي روز دوشنبه 25 بهمن آنها همان مسير نه غزه، نه لبنان را طي مي­كرد و اصلاً ربطي به دفاع از مردم تونس و مصر نداشت.آنها به فرمان بي بي سي ، راديو آمريكا و سخنگوي كاخ سفيد به خيابان براي آشوب آمده بودند خوشبختانه مردم پاسخ آنها را دادند.
وي افزود: دنياي اسلام و جهان عرب تصويري كه از ايران دارد همان تصوير 22 بهمن است. آمريكاييها خواستند بگويند يك تصويري ديگري از ايران وجود دارد كه 25 بهمن خود را نشان مي­دهد اما به لطف خدا كوه خيالي آنها موش زاييد و رسوا شدند.
دبير كل حزب موتلفه اسلامي در پايان تصريح كرد: موسوي وكروبي به عنوان سركرده منافقين جديد در كنار منافقين قديم، سلطنت­طلبها و ماركسيستها مأمور شدند در طوفاني كه در خاورميانه عليه آمريكا و رژيم صهيونيستي برپا شده است در تهران كار كنند كه دشمنان اسلام و قرآن و ايران نفسي تازه كنند اما بحمدالله و به فضل خدا موفق نشدند. در اين حركت 25 بهمن مردم يكصدايي آمريكا و اسرائيل را با منافقين و سران فتنه مشاهده كردند و بر لعن مزدوري فتنه­گران افزوده شد.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها