عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بيانيه سازمان بسيج هنرمندان در محكوميت اقدامات اغتشاشگران و فتنه‌جويان

بيانيه سازمان بسيج هنرمندان در محكوميت اقدامات اغتشاشگران و فتنه‌جويان
چهارشنبه 27 بهمن 1389  09:00 ب.ظ

89/11/27 - 17:45
شماره:8911271399
تكرار/
بيانيه سازمان بسيج هنرمندان در محكوميت اقدامات اغتشاشگران و فتنه‌جويان

خبرگزاري فارس: خبرگزاري فارس: سازمان بسيج هنرمندان با انتشار بيانيه‌اي، ضمن محكوم كردن اقدامات اخير اغتشاشگران و فتنه‌جويان، انزجار خود را از حمله به مردم و جوانان مؤمن و به شهادت رساندن دانشجوي هنرمند شهيد «صانع ژاله» اعلام كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، سازمان بسيج هنرمندان در محكوميت اغتشاشات 25 بهمن‌ماه و ريختن خون پاك دانشجوي هنرمند «صانع ژاله» بيانيه‌اي صادر كرد.


در اين بيانيه آمده است:


ماجراي تلخ اتفاقات روز گذشته تهران كه در ادامه رفتارهاي قانون‌شكنانه عده‌اي از دشمنان فريب‌خورده به پشتيباني منافقين و سلطنت‌طلبان و ساير معاندين وطن فروش اتفاق افتاد و به مجروحيت چند تن از عزيزترين جوانان متعهد كشور و شهادت دانشجوي هنرمند و حافظ قرآن آقاي صانع ژاله انجاميد، بي‌ترديد ابعاد فتنه سال گذشته را نيز درنورديد و جامعه را با يك اتفاق جديد و منحصر بفرد در رسوايي دشمنان قسم خورده خود روبرو نمود.


غوغائيان اندكي پس از بيست و دوم بهمن‌ماه كه صلابت بصيرت مردمي دنيا را مبهوت خود كرده بود و شكست هيمنه فرعون مصر، صحت پيش‌بيني رهبر حكيم انقلاب را به رخ جهانيان كشيد؛ عصباني‌تر از هميشه سعي كردند كه آثار حسنه اين تلاقي مبارك كه امت اسلام را تقويت مي‌نمايد را تحت‌الشعاع شورش روز ولنتاين خود نمايند.


حضور جانانه و فراگير مردم در روز پيروزي انقلاب در سه روز گذشته، هيچ حجتي را براي آشوب‌طلبان و فتنه‌گران باقي نگذاشت و هيچ وجدان بيدار و فهيم منصفي باقي نماند كه نفهميده باشد نسبت انقلاب و مردم انقلابي با نهضت بيداري اسلامي در مصر و تونس چيست؟ و كدام ديده باز و چه بسا ديدگان شب زده بي‌بي‌سي و العربيه نيز فهميدند كه در پس بهانه‌هاي اين افراد تسويه حساب با مردم و ايجاد رعب و وحشت عمومي و انتقام‌گيري از مردمي است كه سعي مي‌كنند در آرامش تمام به آباداني كشور همت گمارند.


رويداد روز گذشته نشان داد كه اين دشمن قسم خورده و ايادي جاهل و معاند آن نه تنها براي دين و وحدت امت اسلامي، بلكه براي عظمت ملي و محفوظ ماندن تبعات حضور با شكوه مردمي در عرصه جهاني هم ارزش قائل نيست. روزي به بهانه ايران پيوند ما با غزه و لبنان را مي‌كوبند و روزي به بهانه مصر و تونس كه تا ديروز عرب و غريبه مي‌شمرده، عظمت ملي را نشانه مي‌رود و آيا زمان آن نرسيده كه آن‌هايي كه به اين دروغ به توان بي‌نهايت دل داده‌اند از خواب بيدار شوند؟


خون شهيدان و خسارات روحي و جسمي كه در اين رهگذار به آحاد ملت رسيد، همان گونه كه بسياري از فريب‌خوردگان را به راه هدايت آورد روزي فريب دهندگان را در اقيانوس قدرت الهي مقهور و در ابديت تاريخ رو سياه خواهد كرد.


سازمان بسيج هنرمندان حركت اغتشاشگران اعم از مزدوران و فريب‌خوردگان را محكوم نموده و انزجار خود را از حمله به مردم و جوانان مؤمن و به شهادت رساندن دانشجوي هنرمند شهيد «صانع ژاله» اعلام مي‌دارد.


بي‌ترديد جريان فتنه دست صهيونيست تروريست و آمريكا و اسرائيل جنايتكار است كه از آستين فتنه‌جويان و اسلام‌ستيزان بيرون آمده است.


چه نزديك است رسوايي و خذلان فتنه‌جويان، منافقان و دشمنان حاكميت الهي.


انتهاي پيام/ك/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها