عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

8 هزار زائر راهيان نور در محكوميت سران فتنه در شلمچه تجمع مي‌كنند

8 هزار زائر راهيان نور در محكوميت سران فتنه در شلمچه تجمع مي‌كنند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  09:00 ب.ظ

89/11/27 - 18:08
شماره:8911271426
سازمان اردويي راهيان نور و گردشگري بسيج خبر داد:
8 هزار زائر راهيان نور در محكوميت سران فتنه در شلمچه تجمع مي‌كنند

خبرگزاري فارس: سازمان اردويي راهيان نور و گردشگري بسيج از تجمع 8 هزار زائر راهيان نور منطقه شلمچه در محكوميت سران فتنه در ساعت 11 صبح فردا خبر داد.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، سازمان اردويي راهيان نور و گردشگري بسيج از تجمع 8 هزار زائر راهيان نور منطقه شلمچه در محكوميت فتنه 25 بهمن ساعت 11 صبح فردا (پنج‏شنبه) خبر داد و با صدور بيانيه‌اي انزجار خود را از فتنه 25 بهمن اعلام كرد.
در اين بيانيه آمده است: درست در هنگامه‌اي كه تمام ملت‌هاي منطقه ضدحكام ديكتاتورشان به خيابان‌ها آمده بودند و يك به يك به دنبال ساقط كردن نظام‌هاي فاسدشان بودند، مردم در سالروز پيروزي انقلاب با جمعيت ميليوني به خيابان‌ها آمدند و در طرفداري از نظام حاكم و ولي فقيه زمان راهپيمايي كردند.
اين بُرد سياسي اگرچه به كام ملت ايران بسيار شيرين بود، اما به طور حتم در كام دولت‌هاي مستكبر غربي خاصه آمريكا بسيار تلخ و ناگوار بود. لذا با طراحي و عملي كردن نقشه‌هاي شوم خود، آن‎هم به وسيله عمله‌هاي ورشكسته خود در ايران، آن شيريني را به كام ملت تلخ كردند.
آنها به بهانه حمايت از انقلاب مصر تجمع كردند اما چه‏كسي است كه نداند اين بهانه‌اي بيش براي اجراي نقشه‌هاي شيطاني آمريكا نبود.
اگر سران فتنه واقعاً طرفدار مردم مصر و تونس هستند چرا همپاي جمعيت باشكوه و ميليوني ايران در 22 بهمن به خيابان‌ها نيامديد و از ملت مظلوم مصر و تونس حمايت نكردند؟ مگر شعارهاي «نه غزه ، نه لبنان، جانم فداي ايران» آنها فراموش‌مان شده است؟
اين تجمع غير قانوني و هرج و مرج و اخلال در امور شهري و از همه بالاتر شهادت 2 نفر و مجروح شدن ده‌ها هموطن، لكه ننگ ديگري بر پرونده سياه سران فتنه است.
سكوت را ديگر مجالي نيست و هرفرد و هرگروهي در برابر اين جنايت ساكت باشد، خيانت عظيمي كرده است.
ما زائران راهيان نور، دانشجويان، دانش آموزان، ايثارگران و اقشار مختلف جامعه كه دل در گرو شهدا داريم، انزجار خود را از استكبار جهاني خاصه آمريكا و اسرائيل و دست‏نشانده‌هاي داخلي آنان اعلام كرده ضمن تسليت شهادت دو جوان بسيجي و ابراز همدردي با خانواده‌هاي داغدار آنان، قاطعانه خواستار محاكمه و اشد مجازات سران فتنه را هستيم.
انتهاي پيام/*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 264127
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها