عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

جدايي تنها چاره رهايي زن از چنگال مرد خسيس

جدايي تنها چاره رهايي زن از چنگال مرد خسيس
چهارشنبه 27 بهمن 1389  09:07 ب.ظ

89/11/27 - 13:26
شماره:8911270684
جدايي تنها چاره رهايي زن از چنگال مرد خسيس

خبرگزاري فارس: زني در دادگاه خانواده گفت: با گذشت يك ماه از زندگي مشتركمان مي‌خواهم از شوهرم جدا شوم چرا كه نمي‌توانم خساست او را تحمل كنم و بهتر است از او فاصله بگيرم.

به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا»، زني با مراجعه به دادگاه خانواده شهيد محلاتي دادخواست جدايي خود را به قاضي يكي از شعب ارائه كرد.

اين زن 23 ساله در حضور قاضي شعبه 254 اين مجتمع قضايي خانواده با بيان اينكه فرزندي ندارم و مي‌خواهم خود را از رفيق‌بازي و خساست شوهرم نجات دهم، گفت: شوهرم آنقدر خسيس است كه از زمان ازدواجمان تاكنون، نزديك به صد مرتبه گفته است كه اگر فرزندي داشته باشيم، هزينه زيادي را براي او خرج نمي‌كند.

وي با اشاره به اينكه يك ماه از زندگي مشتركمان مي‌گذرد، افزود: با اينكه مدت زيادي از زندگي مشتركمان نگذشته است اما بايد از شوهر خسيسم جدا شوم چرا كه جدايي در اين دوره و زمانه، ننگ محسوب نمي‌شود و حرف مردم در اين خصوص نيز كمتر از گذشته است.

زن در حضور قاضي اين پرونده بار ديگر لب به سخن گشود و گفت: مي‌خواهم از شوهرم جدا شوم اما او امروز در اين دادگاه حضور نيافت تا مرا طلاق ندهد؛ با اين حال من از درخواست طلاقم، منصرف نخواهم شد.

قاضي اين شعبه خطاب به زن بيان كرد: به دليل عدم حضور مرد در دادگاه، در حال حاضر حكمي صادر نخواهد شد تا با حضور هر دوي شما به اين پرونده رسيدگي شود.
انتهاي پيام/ب

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها