عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

شوهرم عصبانيت بيرون از خانه را سر من خالي مي‌كند

چهارشنبه 27 بهمن 1389  09:08 ب.ظ

89/11/27 - 13:26
شماره:8911270636
زني در دادگاه خانواده:

خبرگزاري فارس: زني در دادگاه خانواده گفت: شوهرم بسيار عصبي و خسيس است و هر گاه بيرون از محيط منزل عصباني مي‌شود، به خانه آمده و با فحاشي، عصبانيت خود را سر من و فرزندم خالي مي‌كند.

به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا»، زني با مراجعه به دادگاه خانواده شهيد محلاتي دادخواست جدايي خود را به قاضي يكي از شعب ارائه كرد.

اين زن در حضور قاضي شعبه 240 اين مجتمع قضايي خانواده با بيان اينكه شوهرم بسيار خسيس است و دست بزن نيز دارد، گفت: من يك فرزند 4 ماهه دارم و مي‌خواهم از شوهرم جدا شده و در خانه پدرم و به پشتوانه او فرزندم را بزرگ كنم.

وي با اشاره به اينكه تحمل اين وضع را ندارم و با اينكه 10 سال از زندگي ما مي‌گذرد اما شوهرم هنوز همان رفتارهاي بد خود را دارد، ادامه داد: گاهي كه او عصباني مي‌شود وسايل در دسترسش را به سويم پرتاب مي‌كند؛ من امنيت جاني ندارم و مي‌خواهم هر چه سريع‌تر از شوهرم جدا شوم.

زن بار ديگر در مقابل قاضي اين شعبه گفت: نمي‌خواهم زماني كه فرزندم بزرگ شد، تحت آزار و اذيت پدرش قرار گيرد.

وي افزود: شوهرم بسيار عصبي است و هر گاه عصباني مي‌شود، از او مي‌خواهم از خانه خارج شود تا حرمت خانه حفظ شده و او نتواند عصبانيتش را سر ما خالي نكند ولي او در خانه مي‌ماند و با خساست و فحاشي، همواره ما را آزار مي‌دهد.

قاضي اين پرونده به دليل عدم حضور شهود و مرد در دادگاه، حكمي صادر نكرد و جلسه به روزي ديگر موكول شد.

mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 229740
دسترسی سریع به انجمن ها