عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌و‌آله: فرزند هفت سال سروَر، هفت سال فرمانبردار و هفت سال وزیر است. مکارم الاخلاق، ص222

افزايش هزار ميليارد توماني هزينه‌هاي وزارت بهداشت بعد از هدفمندي يارانه‌ها

افزايش هزار ميليارد توماني هزينه‌هاي وزارت بهداشت بعد از هدفمندي يارانه‌ها
چهارشنبه 27 بهمن 1389  09:10 ب.ظ

89/11/27 - 13:37
شماره:8911270880
معاون توسعه وزارت بهداشت در گفت‌و‌گو با فارس اعلام كرد
افزايش هزار ميليارد توماني هزينه‌هاي وزارت بهداشت بعد از هدفمندي يارانه‌ها

خبرگزاري فارس: معاون توسعه منابع و مديريت وزارت بهداشت گفت: براي جبران افزايش هزينه آب، برق، گاز و بنزين بيمارستان‌ها و مراكز درماني هزار ميليارد تومان اعتبار مي‌خواهيم كه اميدواريم با چتر حمايتي دولت جبران شود.

عباس حسني در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، در پاسخ به اين پرسش كه اجراي طرح هدفمندي يارانه‌ها چقدر هزينه‌هاي وزارت بهداشت را افزايش داده است، افزود: هنوز همه فيش‌هاي جديد مربوط به قيمت‌هاي جديد آب، برق و گاز مراكز بهداشتي و درماني به دست ما نرسيده است اما مشغول جمع‌آوري اين اطلاعات هستيم تا برآورد دقيقي از ميزان افزايش هزينه‌هاي وزارت بهداشت را بعد از اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها به دست آوريم.

وي گفت: البته برآوردهايي در اين زمينه داريم، برآوردهاي اوليه ما حاكي از اين است كه تغيير قيمت آب، برق، گاز و بنزين حدود هزار ميليارد تومان بر هزينه‌هاي وزارت بهداشت اثر مي‌گذارد كه اميدواريم دولت با چتر حمايتي كه پيش بيني كرده اين هزينه‌ها را جبران كند تا مشكلي در اداره بيمارستانها و مراكز بهداشتي و درماني نداشته باشيم.

معاون وزير بهداشت افزود: در عين حال از دانشگاه‌هاي علوم پزشكي خواسته‌ايم اعداد و ارقام مربوط به قيمت‌هاي جديد آب، برق، گاز و بنزين را به دست بياورند و براي ما ارسال كنند تا ارزيابي دقيقي از اين وضعيت جديد داشته باشيم.
انتهاي پيام/ش

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 260267
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها